Rezerwacja biletów

Rejs z Karlskrony? Najtaniej i posiłki w cenie!

Wypłynięcie Stena Baltica z Karlskrony w poniedziałki: 
samochód z kierowcą już od 149 zł + 2 posiłki w cenie!

Zacznij tydzień od dobrej okazji! Wybierz się w podróż z Karlskrony do Gdyni w poniedziałek, statkiem Stena Baltica. Wypocznij w spokojnej atmosferze, najedz się do syta i oszczędzaj pieniądze! Tylko w poniedziałek możesz skorzystać z super okazji.


Poniedziałkowe rejsy z samochodem z Karlskrony do Gdyni statkiem Stena Baltica kupisz teraz do 50% taniej. To jeszcze nie wszystko! W cenie biletu każdy pasażer otrzyma dwa gorące posiłki w kafeterii na statku! Promocja trwa aż do grudnia, a liczba miejsc jest ograniczona wiec zaplanuj podróż z Karlskrony już dziś. Smacznego! 

 

Szczegóły oferty:

 

Stena Line Rabat dotyczy rezerwacji dokonanych podczas trwania promocji „Stena Baltica w poniedziałki”, od 10.09.2019 do 02.12.2019.

 

Stena Line Promocja dotyczy tylko wypłynięć w poniedziałki o godz. 08:30 w terminie od 16.09.2019 do 02.12.2019 z Karlskrony do Gdyni, statkiem Stena Baltica.

 

Stena Line W cenie wszyscy pasażerowie otrzymają 2 posiłki (śniadanie i obiad) na pokładzie Stena Baltica podczas rejsu; posiłki i napoje są serwowane w określonych godzinach, w postaci szwedzkiego stołu.

 

Stena Line Promocja dotyczy tylko rezerwacji dokonanych na terenie Polski (w autoryzowanych biurach podróży, w kasach terminalu promowego Stena Line w Gdyni, telefonicznie pod nr: 58 660 92 00) lub przez stronę www.stenaline.pl

 

Stena Line Promocja dotyczy transportu samochodu z pasażerami w taryfie Economy; nie dotyczy innych taryf, ani innych wyjazdów, w tym rejsów turystycznych, innych kierunków i dni, nie dotyczy innych usług (kabin itd).

 

Stena Line Rabat 50% jest liczony od aktualnej ceny w taryfie Economy dla samochodu z kierowcą; rabat 50% odejmuje się również od dopłat za przewóz pasażerów w samochodzie (maksymalnie 8 os.), a także za przewóz przyczep. Opłaty portowe i opłata ekologiczna nie podlegają zniżce.

 

Stena Line Obowiązują warunki taryfy Economy.

 

Stena Line Liczba miejsc w promocji „Stena Baltica w poniedziałki” jest ograniczona.