Rezerwacja biletów

Na ryby

Samochodem po wędkarską przygodę! 

Zabierz samochód i upoluj rybę w wędkarskim raju – w Szwecji. Cały rok możesz się wybrać na krótki wypad albo prawdziwą wyprawę.


Na ryby do Szwecji!
Na ryby!

Zabierz samochód i wybierz się na szybki wędkarski weekend albo wielką wyprawę, Zapakuj wędki albo weź ze sobą łódź, bo promem przewieziesz wszystko! A Już zaraz po wyjeździe z promu możesz zacząć łowić, bo w zasięgu krótkiej podróży samochodem masz regiony słynne z wędkarstwa przybrzeżnego i morskiego - w akwenach wodnych wszelkiego rodzaju: potokach, rzekach i jeziorach pluska się fantastyczna różnorodność ryb. Do tego popularne w Szwecji zainteresowanie przyrodą i przebywaniem w plenerze sprawiło, że stworzono tutaj także sztuczne akweny wodne kuszące szlachetnymi gatunkami rybami. Zarówno „nałogowy” wędkarz sportowy z profesjonalnym wyposażeniem, jak i adept wędkarstwa z klasycznym kijem i starą puszką z robakami, znajdą tu ogromny wybór łowisk.

 

Do Szwecji swój samochód przewieziesz bezpiecznie statkiem, a sam zaznasz uroków morskiego rejsu i przygotujesz się do dalszej jazdy. Dwa noclegi w wygodnej kabinie na statku masz już w pakiecie, a resztę zorganizujesz sobie samodzielnie – tak jak lubisz. Zmieniaj miejsca codziennie albo wybierz bazę wypadową. Wszystko zależy od Ciebie!

 

Przed Tobą niezapomniane wrażenia oraz satysfakcja z wędkarskiego odkrywania Skandynawii. Zabierz przyjaciół, skorzystaj z nowej promocji i przeżyj wędkarską przygodę!

 

*przy 4 osobach w aucie, wyjazd z samochodem już od 359 zł/os!

 

 Rejs z 2 noclegami na statku i przewozem samochodu w obie strony. Powrót w ciągu od 3 do 11 dni. Wyjazdy statkami: Stena Spirit, Stena Vision i Stena Baltica (na Stena Baltica w cenę biletu w jedną stronę wliczono 2 posiłki)

 

w cenie od 399 zł od 359 zł na osobę
• rejs promem w dwie strony;
• miejsce w kabinie 2-os. z łazienką;
• rozrywka na statku podczas dnia
  a także
• przewóz samochodu w obie strony (dotyczy auta osobowego 2m/4,70 m, cena zależy od wielkości auta).

*Szczegóły oferty:

• 

Promocja dotyczy transportu samochodu z pasażerami w obie strony, powrót w ciągu 3-11 dni, zgodnie z dostępnością miejsc.

• 

Wyjazdy statkami: Stena Spirit, Stena Vision i Stena Baltica (na Stena Baltica w cenę biletu w jedną stronę wliczono 2 posiłki)

• 

Powrót samochodem jest wymagany.

• 

Cena przewozu samochodu od 399 zł dotyczy auta o wys <2 m i dł <4,70 m. Do samochodów wyższych stosuje się dopłaty. Auto z rowerami na dachu traktuje się jak kategorię pojazdów wyższych.

• 

Promocja dotyczy tylko rezerwacji dokonanych na terenie Polski (w autoryzowanych biurach podróży, w kasach terminalu promowego Stena Line w Gdyni, telefonicznie pod nr: 58 660 92 00) lub przez stronę www.stenaline.pl.

• 

Liczba miejsc jest ograniczona. Niektóre daty wyłączone są z promocji.