Rezerwacja biletów
do -50% na powrót

Z wędką do Szwecji!

Samochodem po wędkarską przygodę! 

Zabierz samochód i upoluj rybę w wędkarskim raju – w Szwecji. Cały rok możesz się wybrać na krótki wypad albo prawdziwą wyprawę. Teraz o wiele taniej dzięki promocji do -50% na rejs powrotny!


Jesteś wędkarzem? Zabierz samochód i wybierz się na szybki wędkarski weekend albo wielką wyprawę do Skandynawii. W dwie strony z samochodem promami Stena Line pojedziesz znacznie taniej! Zapakuj wędki albo weź ze sobą łódź, bo promem przewieziesz wszystko. Teraz możesz wyjechać, kiedy tylko chcesz, a jako wędkarz otrzymasz od nas aż 50% rabatu na wybrane rejsy powrotne.

 

Już zaraz po wyjeździe z promu możesz zacząć łowić, bo w zasięgu krótkiej podróży samochodem masz regiony słynne z wędkarstwa przybrzeżnego i morskiego - w akwenach wodnych wszelkiego rodzaju: potokach, rzekach i jeziorach pluska się fantastyczna różnorodność ryb. Do tego popularne w Szwecji zainteresowanie przyrodą i przebywaniem w plenerze sprawiło, że stworzono tutaj także sztuczne akweny wodne kuszące szlachetnymi gatunkami rybami. Polecamy Ci sprawdzone przez nas miejsca w Szwecji i Norwegii. Zarówno nałogowy wędkarz sportowy z profesjonalnym wyposażeniem, jak i adept wędkarstwa z klasycznym kijem i starą puszką z robakami, znajdą tu ogromny wybór łowisk.

 

Do Szwecji swój samochód przewieziesz bezpiecznie statkiem, a sam zaznasz uroków morskiego rejsu i przygotujesz się do dalszej jazdy. Resztę zorganizujesz sobie samodzielnie – tak jak lubisz. Zmieniaj miejsca codziennie albo wybierz bazę wypadową. Wszystko zależy od Ciebie! Nowe, pełne emocji łowiska w Szwecji znajdziesz na www.swedenfishing.com/pl wraz ze szczegółową informacją w języku polskim i angielskim.
Przed Tobą niezapomniane wrażenia oraz satysfakcja z wędkarskiego odkrywania Skandynawii. Zabierz przyjaciół, skorzystaj z nowej promocji i przeżyj wędkarską przygodę – teraz znacznie taniej!

Wyjazd wędkarski z samochodem promami Stena Line

Promocja dla osób samodzielnie organizujących wyjazd wędkarski do Skandynawii. Przewóz samochodu z pasażerami oraz przyczepą promami Stena Line na linii Gdynia-Karlskrona. Wyjazd z Gdyni od czwartku do soboty. Samodzielnie zorganizowany pobyt wędkarski, a następnie powrót dowolnym rejsem w ciągu 10 dni, z rabatem do 50% na przewóz samochodu wraz z pasażerami oraz przewóz przyczepy.

Jak rezerwować tańszy wyjazd wędkarski?

Znajdź najlepiej pasujący termin i na tej podstronie rozpocznij rezerwację rejsu z samochodem, pasażerami i nawet (opcjonalnie) przyczepą, w obie strony. Wypłynięcie z Gdyni zaplanuj na dowolny rejs od czwartku do soboty, a rejs powrotny – w ciągu 10 dni. Wybierz taryfę Economy lub Flexi oraz cenę regularną. Otrzymasz do 50% rabatu na przewóz samochodu, pasażerów i przyczepy w rejsie powrotnym!

Szczegóły oferty:

 • Promocja polega na udzieleniu rabatu do 50% na przewóz samochodu, pasażerów i przyczepy w rejsie powrotnym w ramach jednej rezerwacji, przy spełnieniu poniższych warunków.

 • Warunkiem skorzystania z promocji jest wypłynięcie z Gdyni od czwartku do soboty i powrót w ciągu 10 dni, w jednym roku kalendarzowym, dowolnym rejsem w ramach tej samej rezerwacji w okresie 01.01.2021 - 31.12.2021 oraz od 01.01.2022 do 31.12.2022

 • Promocja obejmuje taryfy Economy lub Flexi, nie obejmuje Premium.

 • Wyjazdy statkami: Stena Spirit, Stena Vision, Stena Baltica (na Stena Baltica w cenę biletu w jedną stronę wliczono 2 posiłki) i Stena Nordica.

 • Do skorzystania z promocji wymagany jest wyjazd i powrót samochodem w tej samej kategorii pojazdów: patrz pojazdy kwalifikowane; mogą to być samochody osobowe, vany, kampery, duże vany.

 • Do skorzystania z rabatu na kabinę w rejsie powrotnym wymagana jest rezerwacja tej samej kategorii kabiny (Comfort Plus lub Economy) na wyjazd i powrót.

 • Promocja na rejs powrotny nie łączy się z innymi promocjami i wyprzedażami.

 • Promocja nie dotyczy autobusów.

 • Zniżka do 50% na rejs powrotny obejmuje przewóz samochodu, kierowcy, do 8 pasażerów, przewozu przyczepy oraz kabinę pod warunkiem, że te same kategorie były obecne w rejsie tam; nie obejmuje innych usług i dodatków (posiłki itp).

 • Promocja dotyczy tylko rezerwacji dokonanych na terenie Polski (w autoryzowanych biurach podróży, w kasach terminalu promowego Stena Line w Gdyni, telefonicznie pod nr: 58 660 92 00) lub przez stronę www.stenaline.pl.

 • Cena zawiera opłatę portową oraz opłatę ekologiczną. Opłata portowa i opłata ekologiczna nie podlegają rabatom.

 • Liczba miejsc jest ograniczona. Niektóre daty mogą być wyprzedane lub wyłączone z promocji.

 • Test na Covid-19 może być wymagany do przekraczania granic. Więcej >>>