Rezerwacja biletów

Do 25% taniej!

Pieszo lub autem

Letnie podróże

Słońce już przygrzewa? Czas planować letnie podróże!

Wybierz się do Szwecji z samochodem, motocyklem, kamperem – teraz taniej aż do końca sierpnia!


Letnie podróze tanie nawet o 25%

Zarezerwuj rejs w promocji Letnie Podróże, a otrzymasz rabat do 25% w taryfie Economy lub Flexi na wypłynięcia z Karlskrony i z Gdyni aż do końca sierpnia, dla pieszych i zmotoryzowanych. Wybierz taryfę Economy lub Flexi i skorzystaj ze zniżki. Jeżeli Twoje plany są już sprecyzowane, wybierz najtańszą taryfę Economy. Potrzebujesz elastyczności? Sprawdź wyjazd w taryfie Flexi, dzięki czemu bilet zmienisz lub anulujesz nawet na 24h przed rejsem. Zarezerwuj też rejs powrotny, bo oferta łączy się z promocją 25% na powrót.

Decyduj się szybko, bo bilety tańsze nawet o 25% możesz zarezerwować tylko do końca promocji 31.05.2021!

Promy Stena Line kursują normalnie, z zachowaniem środków bezpieczeństwa. Sprawdź nasze informacje dotyczące środków bezpieczeństwa.

Szczegóły oferty

  • Rabat dotyczy rezerwacji dokonanych podczas trwania promocji „Letnie Podróże”, od 24.05.2021 do 31.05.2021.

  • Promocja dotyczy wybranych wypłynięć od 25.05.2021 do 31.08.2021 na trasie Gdynia-Karlskrona oraz na trasie Karlskrona-Gdynia, statkami: Stena Spirit, Stena Vision oraz Stena Nordica.

  • Promocja dotyczy tylko rezerwacji dokonanych na terenie Polski (w autoryzowanych biurach podróży, w kasach terminalu promowego Stena Line w Gdyni, telefonicznie pod nr: 58 660 92 00) lub przez stronę www.stenaline.pl.

  • Promocja dotyczy transportu samochodu z pasażerami oraz osób pieszych w taryfie Economy i Flexi; nie dotyczy taryfy Premium, ani innych wyjazdów, w tym rejsów turystycznych, nie dotyczy innych usług (kabin, posiłków itd).

  • Rabat jest liczony od aktualnej ceny w taryfie Economy lub Flexi dla samochodu z kierowcą; rabat odejmuje się również od dopłat za przewóz pasażerów w samochodzie (maksymalnie 8 os.), a także za przewóz przyczep czy osób pieszych. Opłaty portowe i opłata ekologiczna nie podlegają rabatom.

  • Ze względów bezpieczeństwa posiadanie miejsca w kabinie lub fotelu lotniczym jest obowiązkowe w rejsach dziennych i nocnych.

  • Promocja „Letnie podróże” łączy się z promocją „Powrót -25%”. W taryfie Flexi promocja „Letnie podróże” nie łączy się z dodatkowymi promocjami na taryfę Flexi.

  • Bilety zakupione w promocji „Letnie Podróże” obowiązują zwykłe warunki odpowiednio taryfy Economy i taryfy Flexi. Taryfa Economy jest bezzwrotna. W taryfie Flexi do 24h przed wyjazdem możliwe jest anulowanie rezerwacji za opłatą manipulacyjną w wysokości zaledwie 12 zł oraz możliwa zmiana rezerwacji do 24h przed wyjazdem bez kosztów opłaty manipulacyjnej. Przy zmianie terminu może dojść różnica wynikająca z droższego rejsu. Więcej informacji o taryfie Flexi oraz o taryfie Economy

  • Liczba miejsc w promocji „Letnie Podróże” jest ograniczona.