Rezerwacja biletów

Last Minute na Święta

W Last Minute na Święta otrzymasz rabat 10% w taryfie Economy na wybrane wypłynięcia od 10.12.2019 do 12.01.2020. Złap ofertę i spotkaj się z rodziną na Święta!


Last Minute na Święta

Gwiazdka już zaraz, więc łap ostatnie miejsca i spotkaj się z rodziną. Prezenty dla najbliższych zapakuj do bagażnika! Zabierzesz je samochodem, bo tak będzie najwygodniej. Wyjedziesz już od 346 zł (samochód + kierowca). Szukaj najlepszych ofert w kalendarzu. To nie wszystko! Dzięki Ofercie Tygodnia – Last Minute na Święta zarezerwujesz też rejs powrotny– jeszcze taniej, bo oferta łączy się z promocją 20% na powrót! Ho ho ho!

Szczegóły oferty

• 

Rabat dotyczy rezerwacji dokonanych podczas trwania promocji „Last Minute na Święta”, od 09.12.2019 do 23.12.2019.

• 

Promocja dotyczy wybranych wypłynięć od 10.12.2019 do 12.01.2020 na trasie Gdynia-Karlskrona oraz Karlskrona-Gdynia, statkami: Stena Spirit, Stena Vision oraz Stena Baltica.

• 

Promocja dotyczy tylko rezerwacji dokonanych na terenie Polski (w autoryzowanych biurach podróży, w kasach terminalu promowego Stena Line w Gdyni, telefonicznie pod nr: 58 660 92 00) lub przez stronę www.stenaline.pl.

• 

Promocja dotyczy transportu samochodu z pasażerami w taryfie Economy oraz osób pieszych; nie dotyczy innych taryf, ani innych wyjazdów, w tym rejsów turystycznych, nie dotyczy innych usług (kabin, posiłków itd).

Rabat 10% jest liczony od aktualnej ceny w taryfie Economy dla samochodu z kierowcą; rabat 10% odejmuje się również od dopłat za przewóz pasażerów w samochodzie (maksymalnie 8 os.), a także za przewóz przyczep.

Promocja „Last Minute na Święta” łączy się z promocją „Powrót -20%” https://www.stenaline.pl/do-szwecji/powrot

• 

Liczba miejsc w promocji „Last Minute na Święta” jest ograniczona.