Rezerwacja biletów

Hotele w Karlskronie

Daj się porwać morskiej przygodzie. Podróż, o której marzysz jest na wyciągnięcie ręki!


Hotele w Karlskronie
Mieszkaj w Karlskronie

Zachwyć się Szwecją i morzem podczas Krótkiego urlopu. Wybierz się na wycieczkę, która łączy to, co najlepsze w podróżach.

Baw się, podziwiaj krajobrazy i poznawaj nową kulturę! Zwiedź zabytki wpisane na Listę Światowego Dziedzictwa Kultury UNESCO. Wieczorem odpoczniesz w wygodnym hotelu. Szum fal i piękno skandynawskiej przyrody sprawią, że poczujesz prawdziwy relaks, również w SPA na pokładzie obu promów!

Atrakcje Karlskrony
Muzeum morskie
Muzeum morskie

Okręty, figury galionowe, modele, stara broń... wszystko to opowiada o szwedzkiej flocie wojennej od XVII w. po dziś dzień. Odkryjesz życie codzienne na statku w eksperymentarium. Natomiast w symulatorze możesz pokierować statkiem niczym prawdziwy kapitan na mostku.

Muzeum motoryzacji
Muzeum motoryzacji

Cofnij się w czasie i zobacz na własne oczy historię motoryzacji – nie tylko szwedzkiej. Amerykańskie krążowniki szos, Ford T, wiekowe modele Volvo... Wszystko to w prywatnym muzeum samochodów należącym do wydawnictwa Albinsson & Sjöberg.

Zamek w Kalmarze
Kalmar

Gdzie nie pójdziesz w Kalmarze, to poczujesz ducha historii. Wiele starych kamienic, jest teraz gospodarzem sklepików i kawiarni. Jedną z głównych atrakcji miasta jest zamek, ale to nie wszystko. Naprawdę sporo się tu dzieje!

Zabawy dla dzieci
Barnens Lekland

Labirynt Przygód Boda Borg to szereg zadań, którym Ty i Twoja drużyna powinniście sprostać. Napięcie rośnie z każdą sekundą, gdy stawiacie kroki na nieznanym lądzie. Czeka Cię tu niezapomniana przygoda!