Rezerwacja biletów

Do -20% pieszo lub autem

na rejsy do 31.08.2021

Flexi na lato

-20% na wyjazdy latem w elastycznej taryfie Flexi!

Taniej i bezstresowo – tak zapowiadają się Twoje wyjazdy latem. Skorzystaj z wyjątkowej promocji i kup bilety na wakacje z rabatem 20% w elastycznej taryfie Flexi!


Flexi na lato -20%

Robisz plany na letnie podróże czy czekasz z rezerwacją do ostatniej chwili? Teraz dzięki promocji Flexi -20% zyskujesz niższą cenę oraz elastyczność Twojego wyjazdu. Nie zwlekaj i bez stresu rezerwuj wyjazdy, bo w taryfie Flexi bilet zmienisz lub anulujesz nawet na 24h przed rejsem. Zarezerwuj też rejs powrotny, bo oferta łączy się z promocją - 25% na powrót.

Skorzystaj z promocji i zarezerwuj rejs na czerwiec, lipiec lub sierpień, a otrzymasz rabat do 20% w taryfie Flexi na wypłynięcia z Gdyni i Karlskrony, dla pieszych i zmotoryzowanych. Pospiesz się, bo promocja trwa tylko do 11.04.2021!

Promy Stena Line kursują normalnie, z zachowaniem środków bezpieczeństwa. Sprawdź nasze informacje dotyczące środków bezpieczeństwa

 

Szczegóły oferty:

  • Rabat dotyczy rezerwacji dokonanych podczas trwania promocji „Flexi -20% na lato”, od 22.03.2021 do 11.04.2021.

  • Promocja dotyczy wypłynięć od 01.06.2021 do 31.08.2021 na trasie Gdynia-Karlskrona oraz na trasie Karlskrona-Gdynia, statkami: Stena Spirit, Stena Vision oraz Stena Nordica.

  • Promocja dotyczy tylko rezerwacji dokonanych na terenie Polski (w autoryzowanych biurach podróży, w kasach terminalu promowego Stena Line w Gdyni, telefonicznie pod nr: 58 660 92 00) lub przez stronę www.stenaline.pl.

  • Promocja dotyczy transportu samochodu z pasażerami oraz osób pieszych w taryfie Flexi; nie dotyczy innych taryf, ani innych wyjazdów, w tym rejsów turystycznych, nie dotyczy innych usług (kabin, posiłków itd).

  • Rabat jest liczony od aktualnej ceny w taryfie Flexi dla samochodu z kierowcą; rabat odejmuje się również od dopłat za przewóz pasażerów w samochodzie (maksymalnie 8 os.), a także za przewóz przyczep czy osób pieszych. Opłaty portowe i opłata ekologiczna nie podlegają rabatom.

  • Ze względów bezpieczeństwa posiadanie miejsca w kabinie lub fotelu lotniczym jest obowiązkowe w rejsach dziennych i nocnych.

  • Promocja „Flexi -20% na lato” łączy się z promocją „Powrót -25%”. Promocja „Flexi -20% na lato” nie łączy się z dodatkowymi promocjami na tę taryfę.

  • Bilety zakupione w promocji „Flexi -20% na lato” obowiązują zwykłe warunki taryfy Flexi. W taryfie Flexi do 24h przed wyjazdem możliwe jest anulowanie rezerwacji za opłatą manipulacyjną w wysokości zaledwie 12 zł oraz możliwa zmiana rezerwacji do 24h przed wyjazdem bez kosztów opłaty manipulacyjnej. Przy zmianie terminu może dojść różnica wynikająca z droższego rejsu. Więcej informacji o taryfie Flexi.

  • Liczba miejsc ograniczona. Promocja obowiązuje na wybrane wypłynięcia.