Rezerwacja biletów

Samochodem po Skandynawii | Black Friday

Zabierz samochód i zwiedzaj jeszcze więcej!

Możesz wybierać: 3, 4 lub 11 dni – weekend albo prawdziwy objazd Skandynawii. Samodzielnie i w Twoim tempie. Tak, jak lubisz! Teraz od 204* zł


Samochodem po Skandynawii - 3, 4 lub 11 dni

Zwiedzaj samochodem! Jeżeli chcesz zobaczyć większy kawałek Skandynawii, zabierz auto na weekend. To 3-4 dni, podczas którym możesz zwiedzić Sztokholm, Kopenhagę, a nawet Oslo! Marzą Ci się fiordy lub chcesz poznać północ Norwegii? Wybierz 11 dni i odkrywaj nowe miejsca!

 

Skandynawia ze swoimi wygodnymi drogami to idealne miejsce na samochodowe wyprawy. Przed Tobą równe i prawie puste trasy prowadzące przez piękno szwedzkiej i norweskiej natury. Dzięki temu, ze masz ze sobą samochód, możesz zabrać rowery na dachu i zapakować do bagażnika wszystko, czego potrzebujesz. Tylko w ten sposób dotrzesz do pięknych zakątków Skandynawii. Wystarczy samochód i wolny weekend by złapać moc wrażeń!

 

Do Szwecji swój samochód przewieziesz bezpiecznie statkiem, a sam zaznasz uroków morskiego rejsu i przygotujesz się do dalszej jazdy. Dwa noclegi w wygodnej kabinie na statku masz już w pakiecie, a resztę zorganizujesz sobie samodzielnie – tak jak lubisz. Zmieniaj miejsca codziennie albo wybierz bazę wypadową. Wszystko zależy od Ciebie!

 

Przed Tobą niezapomniane wrażenia oraz satysfakcja z odkrywania Skandynawii i pokonywania dalekich tras. Zabierz przyjaciół, albo jedź we dwoje. Skorzystaj z nowej promocji i przeżyj przygodę życia!

 

*Promocja! Tylko teraz, przy 4 osobach w samochodzie, wyjazd z samochodem już od 204 zł/os!

 

Rejs z 2 noclegami na statku i przewozem samochodu.

 

Wypłynięcie: w czwartki i piątki z Gdyni, powrót z Karlskrony w niedzielę, nie później niż 11 dnia od wyjazdu.

 

W cenie od 204 zł na osobę
• rejs promem w dwie strony;
• miejsce w kabinie 4-os. z łazienką;
• rozrywka na statku podczas dnia
• przewóz samochodu w obie strony (dotyczy auta osobowego 2m/4,7m, cena zależy od wielkości auta).

 

Uwaga: ograniczona liczba miejsc. Promocja na wybrane wyjazdy od 28.11.2019 do 30.04.2020. Ceny dotyczą samochodu osobowego 2m/4,7m.