Rezerwacja biletów

Atrakcje | Rejs dookoła świata

Atrakcje z animatorami są skierowane do dzieci w wieku 4-12 lat.


Konkurs Krajów

Dzieci będą podzielone na kraje, a każdy będzie wykonywał zadania ze współpracy międzypaństwowej i prezentacji różnorodnych mieszkańców.

Zabawy Świata

Począwszy od muzyki z różnych stron świata, przez kostiumy i gry – dzieci poznają zabawy popularne we Francji, Peru, Indonezji czy Afryce.

W obcym języku

Uczestnicy nauczą się podstawowych zwrotów w języku hiszpańskim, islandzkim, a nawet chińskim. T się zawsze przyda małym podróżnikom!

Quiz wiedzy

Kiedy poznamy już wspólnie cały świat, dzieci wezmą udział w wielkim quizie sprawdzającym ich wiedzę na temat przedstawionych w zabawie krajów.

Wielka mapa

Wspólnym dziełem będzie wykonanie gigantycznej mapy, gdzie dzieci zaznaczą „swoje” kraje, nakleją charakterystyczne elementy z danego miejsca i zwierzątka, które tam żyją.

Disco Kids

Trochę ruchu i skupienia nad wspólną choreografią! Tańczymy z najmłodszymi, a zaczynamy od animacji tanecznych i nauki układu choreograficznego.

Zabawy ruchowe

Wśród zabaw ruchowych będą takie jak „Semut, orang, gajah” z Indonezji czyli „Mrówka, człowiek i słoń”, szwedzka zabawa „Kubb” lub peruwiańska zabawa w „Głuchy telefon” z pokazywaniem oraz mnóstwo tańców z różnych zakątków globu.

Mały kinoman

Coś dla małych kinomaniaków. Wspólnie będziemy oglądać film na dużym ekranie. Dołącz do swoich ulubionych bajkowych bohaterów i spędź z nimi popołudnie.

Pokład otwarty

Poczuj trochę morskiej przygody! Wyjdź na pokład otwarty i zobacz, jak wygląda morze po horyzont, a niedaleko Szwecji możesz podziwiać szkierowe wysepki.