Rezerwacja biletów

Z samochodem do -20% | Black Friday

Elastyczna Oferta do -20% w taryfie Flexi i bezpieczeństwo rezerwacji!

Planujesz wyjazd, ale potrzebujesz elastyczności? Mamy dla Ciebie nowość! Tylko teraz Elastyczna Oferta w taryfie Flexi!


Gdynia-Karlskrona: do 20% taniej!

Łap okazję! Black Friday to nawet 20% taniej z samochodem do Szwecji na wybrane rejsy w taryfie Flexi. Szukaj ofert aż do 20 czerwca 2021. Pospiesz się! Najlepsze oferty znikają najszybciej! 

 

Promy Stena Line kursują normalnie, z zachowaniem środków bezpieczeństwa. Teraz zyskujesz też bezpieczeństwo i elastyczność rezerwacji. Dzięki taryfie Flexi możesz zmienić lub anulować Twój bilet aż do 24h przed wypłynięciem.

 

Szczegóły oferty:

  • Rabat dotyczy rezerwacji dokonanych podczas trwania promocji „Black Friday”, od 27.11.2020 do 30.11.2020, do godziny 23:59.
  • Promocja dotyczy wybranych wypłynięć na linii Gdynia-Karlskrona, w obu kierunkach w terminie od 28.11.2020 do 20.06.2021, statkami: Stena Spirit, Stena Vision oraz Stena Nordica.
  • Promocja dotyczy tylko rezerwacji dokonanych na terenie Polski (w autoryzowanych biurach podróży, w kasach terminalu promowego Stena Line w Gdyni, telefonicznie pod nr: 58 660 92 00) lub przez stronę www.stenaline.pl.
  • Promocja dotyczy transportu samochodu/pojazdu z pasażerami w taryfie Flexi oraz wyjazdów osób pieszych w taryfie Flexi; nie dotyczy innych taryf, ani innych wyjazdów, w tym rejsów turystycznych, nie dotyczy innych usług (kabin, posiłków itd).
  • Ze względów bezpieczeństwa posiadanie miejsca w kabinie jest obowiązkowe w rejsach dziennych i nocnych.
  • Rabat do 20% jest liczony od aktualnej ceny w taryfie Flexi dla samochodu z kierowcą / pieszego; rabat odejmuje się również od dopłat za przewóz pasażerów w samochodzie (maksymalnie 8 os.), a także za przewóz przyczep. Opłaty portowe i opłata ekologiczna nie podlegają rabatom.
  • Bilety zakupione w promocji „Oferta tygodnia” obowiązują zwykłe warunki taryfy Flexi – możliwe anulowanie rezerwacji bez kosztów do 24h przed wyjazdem oraz możliwa zmiana rezerwacji do 24h przed wyjazdem bez kosztów opłaty manipulacyjnej. Przy zamianie może dojść różnica wynikająca z droższego rejsu.
  • Podmiot sprzedający: Stena Line Scandinavia AB