Rezerwacja biletów

Z samochodem do -50% | Black Friday

Bilety w taryfie Economy od 149 zł!


Black Friday - Gdynia Karlskrona do 50% taniej
Z Gdyni do Szwecji -50%

Łap okazję! Black Friday to nawet 50% taniej z samochodem do Szwecji! Wybrane rejsy w taryfie Economy od 149 zł. Szukaj ofert aż do 30 kwietnia 2020. Pospiesz się! Najlepsze oferty znikają najszybciej!

 

Cena od 183 zł
Oferta Extra od 149

 

*Dla uczestników programu Extra mamy wyższy rabat: do 50% taniej! Zapisz się do Extra teraz przez stronę internetową www.stenaline.pl/extra. Przystąpienie do programu jest bezpłatne!

 

Szczegóły oferty:
● Promocja dotyczy wybranych wypłynięć na linii Gdynia-Karlskrona, w obu kierunkach, statkami: Stena Spirit, Stena Vision, Stena Baltica w okresie od 28 listopada 2019 do 30 kwietnia 2020. Liczba miejsc jest ograniczona i różna w różnych datach.
● Promocja dotyczy tylko rezerwacji dokonanych na terenie Polski (w autoryzowanych biurach podróży, w kasach terminalu promowego Stena Line w Gdyni, telefonicznie pod nr: 58 660 92 00) lub przez stronę www.stenaline.pl.
● Promocja dotyczy transportu samochodu z pasażerami w taryfie Economy; nie dotyczy innych taryf, ani innych wyjazdów, w tym rejsów turystycznych, nie dotyczy innych usług (kabin, posiłków itd).
● Dodatkowo odejmuje się również rabat 50% od dopłat za przewóz pasażerów w samochodzie (maksymalnie 8 os.), a także za przewóz przyczep.
● Bilety zakupione w promocji obowiązują warunki taryfy Economy.
● Opłaty portowe i opłata ekologiczna nie podlegają zniżkom.

 

Uwaga: ograniczona liczba miejsc. Promocja na wybrane wyjazdy do 30.04.2020. Ceny dotyczą samochodu osobowego 2m/4,7m.