Rezerwacja biletów

Atrakcje | Magiczny rejs do Krainy Czarów

Atrakcje z animatorami są skierowane do dzieci w wieku 4-12 lat.


Witaj w świecie Alicji

Zabawa na całego! Małych czarodziei czeka zabawa w berka na trzy hasła, muzyczne zadania, w kulę magii, w krykieta z królową Kier czy wielka karciana rozgrywka talią kart XXL.

Magiczne kalambury

Jak bez słów pokazać tytuł bajki? Można to zrobić magicznie albo kreatywnie, używając gestów! Dzieci losują kartki z tytułem bajek i muszą bez użycia mowy wskazać, jaka to bajka!

Stanowisko kreatywne

Dzieci będą ozdabiać magiczne maski, robić balonowe duszki oraz stworzą pamiątkowe „pudełka skarbów” czyli pudełka z naklejkami z motywem z Alicji.

Zabawy z Kapelusznikiem

Cyrk i magia! Zabawy ruchowe i trochę czarów dla małych i dużych, czyli: zabawa rodzinna w gąsienicę sportową, twister z krainy czarów, pokaz świecącymi maczugami.

Pokaz LED Image Pois
Pokaz świetlny LED Image Pois

Pokazy świetlne, podczas których muzyka jest obrazowana zmieniającymi się kolorami. W trakcie pokazu pojawiają się grafiki i napisy ku uciesze maluchów!

Disco Kids

Trochę ruchu i skupienia nad wspólną choreografią! Tańczymy z najmłodszymi, a zaczynamy od animacji tanecznych i nauki układu choreograficznego.

Mały kinoman

Coś dla małych kinomaniaków. Wspólnie będziemy oglądać film na dużym ekranie. Dołącz do swoich ulubionych bajkowych bohaterów i spędź z nimi popołudnie.

Rodzinne niedziele - atrakcje
Zmień się nie do poznania!

Malowanie buzi przez utalentowanych animatorów: tylko teraz możesz zostać kotem, misiem, albo motylem, więc koniecznie zrób sobie pamiątkowe zdjęcie!

Pokład słoneczny

Poczuj trochę morskiej przygody! Wyjdź na pokład otwarty i zobacz, jak wygląda morze po horyzont, a niedaleko Szwecji możesz podziwiać szkierowe wysepki.

Małpi gaj: dziewczynki na zjeżdżalni
Sala zabaw

Ogromna sala zabaw, gdzie dzieci mogą dać upust nadmiarowi energii! Tak zwany „małpi gaj” to dwupoziomowa konstrukcja z mostami i bezpiecznymi siatkami do wspinaczki oraz materacami.

Zabawa z Happy'm
Morświn Happy i przyjaciele

Od naszej nowej maskotki morświna Happy i jego pomocników dowiesz się wielu ciekawych rzeczy o życiu morskich zwierząt a potem sprawdzisz się w quizie.

Teen Town
Teen Town

Na promie znajdują się automaty do gier, konsole XBOX, symulatory oraz stoły do 'cymbergaja'.

Plac zabaw
Kids Room

Na pokładzie promu na najmłodszych czeka pokój zabaw. Tutaj dzieci spędzą czas na wspaniałej zabawie lub zobaczą wciągającą kreskówkę, a może spotkają Happy’ego?