Rezerwacja biletów
Ważny komunikat dla pasażerów 16.05

Statki Stena Line na linii Gdynia-Karlskrona kursują zgodnie z rozkładem. Ruch pasażerski zarówno pieszych jak i zmotoryzowanych odbywa się normalnie.

Na granicy Polski odbywa się kontrola temperatury, a po wjeździe do kraju obowiązuje kwarantanna. Osoby pracujące w krajach UE oraz EOG (w tym w Szwecji i Norwegii) oraz uczące się w krajach sąsiadujących (w tym w Szwecji) wjeżdżają do Polski bez kwarantanny.

Wjazd do Szwecji jest dozwolony bez utrudnień i bez kwarantanny dla obywateli Unii Europejskiej i EOG (w tym Polaków).
W związku z Covid-19 prowadziliśmy liczne środki bezpieczeństwa na terminalach i statkach więcej tu. Zmiany rezerwacji do 30.06 są zwolnione z opłat manipulacyjnych. Zmian można dokonać samodzielnie przez Internet.


Uwaga: Powyższa informacja jest uproszczona i nie wyczerpuje obecnych przepisów. Po dokładaną informację nt. przekraczania granicy należy zgłosić się do Straży Granicznej.

Promy do Wielkiej Brytanii i Irlandii

Stena Line oferuje wycieczki promem do Anglii, Walii, Szkocji i Irlandii

Efektywne, szybkie i tanie promy zapewniające połączenia między wieloma krajami gwarantuje Państwu Stena Line. Prom do Anglii płynie zaskakująco krótko, bo zaledwie pięć i pół godziny – wykorzystaj ten czas w przyjemny sposób na naszym pokładzie!


Promy do UK (Anglii, Walii, Szkocji) i Irlandii

Linie Stena Line to tanie połączenia promowe i rejsy turystyczne do Wielkiej Brytanii i Irlandii. Sprawdź naszą ofertę i kup swoje bilety promowe!  

Promy do Anglii płyną do dwóch portów. Położonego na południowo-zachodnim wybrzeżu Harwich, które znajduje się zaledwie dwie godziny jazdy samochodem od centrum Londynu oraz wysuniętego bardziej na południe portu w Killingholme, z którego bardzo szybko można dotrzeć na przykład do Szkocji. Ważnym celem podróży wielu Polaków jest również Irlandia. Aby do niej dotrzeć, trzeba najpierw dopłynąć promem do Anglii, a następnie przejechać na zachodnie wybrzeże skąd można dotrzeć zarówno do Irlandii, jak i Irlandii Północnej. Przeprawa promowa z Anglii do obu Irlandii zorganizowana jest z kilku portów. Do Belfastu można dopłynąć z Liverpoolu, a do Dublina z Holyhead w Walii.

Prom do Anglii płynie zaskakująco krótko, bo zaledwie pięć i pół godziny. Nie zmienia to jednak faktu, że czas ten można spędzić w przyjemny sposób na pokładzie, korzystając z dostępnych tam sklepów i restauracji. Jeśli rejs odbywa się w nocy, jest on trochę dłuższy, ale jednocześnie można wypocząć w kabinie, która oferuje niezbędne wygody.

 

Bezpieczeństwo płatności online
Płatności kartą płatniczą na naszej stronie są szyfrowane protokołem SSL. Dzięki temu Twoje dane są bezpiecznie przesyłane przez GlobalSign. Kliknij na logo, aby dowiedzieć się więcej.

GlobalSign