Rezerwacja biletów
Ważny komunikat dla pasażerów

Powroty do domu - ruch pasażerski utrzymany w całym rozkładzie na linii Gdynia - Karlskrona i Karlskrona - Gdynia.

Dokładamy wszelkich starań, aby pomóc naszym Klientom w powrocie do domu w Polsce i Szwecji i udostępniamy obecnie miejsca dla pasażerów w całym rozkładzie.

 

Statki Stena Line na linii Gdynia - Karlskrona, oraz Karlskrona - Gdynia kursują zgodnie z rozkładem. Ruch towarowy i pasażerski (zarówno pieszych jak i zmotoryzowanych) odbywa się normalnie, z pewnymi ograniczeniami wynikającymi z przepisów dotyczących przywrócenia tymczasowo kontroli granicznej w Polsce, a od 19.03 również w Szwecji.

 

Informujemy, że Polska wprowadziła obostrzenia w ruchu pasażerskim na granicach. Wszyscy pasażerowie podlegają kontroli sanitarnej, polegającej na mierzeniu temperatury oraz wypełnieniu karty lokalizacyjnej. Pasażerowie, obywatele polscy, którzy wrócą do Polski, będą musieli przechodzić obowiązkową 14-dniową kwarantannę. Przyjazd cudzoziemców do Polski podlega szczególnym ograniczeniom.

 

Ze względu na zapobieganie rozprzestrzeniania się koronawirusa wprowadzamy obowiązek posiadania miejsca w kabinie dla każdego pasażera w rejsach dziennych i nocnych.

 

Wjazd do Szwecji, mimo ograniczeń wprowadzonych 19.03, jest dozwolony dla obywateli szwedzkich oraz obywateli Unii Europejskiej (w tym Polaków) oraz EOG (w tym Norwegów).

 

Sytuacja dotycząca ruchu pasażerskiego może się zmienić, a czas trwania ograniczeń może zostać wydłużony. Można już dokonywać rezerwacji na wszystkie odejścia. Zmiany rezerwacji do 30.04 są zwolnione z opłat manipulacyjnych. Zmian można dokonać samodzielnie przez Internet.


 

Promy do Wielkiej Brytanii i Irlandii

Stena Line oferuje wycieczki promem do Anglii, Walii, Szkocji i Irlandii

Efektywne, szybkie i tanie promy zapewniające połączenia między wieloma krajami gwarantuje Państwu Stena Line. Prom do Anglii płynie zaskakująco krótko, bo zaledwie pięć i pół godziny – wykorzystaj ten czas w przyjemny sposób na naszym pokładzie!


Promy do UK (Anglii, Walii, Szkocji) i Irlandii

Linie Stena Line to tanie połączenia promowe i rejsy turystyczne do Wielkiej Brytanii i Irlandii. Sprawdź naszą ofertę i kup swoje bilety promowe!  

Promy do Anglii płyną do dwóch portów. Położonego na południowo-zachodnim wybrzeżu Harwich, które znajduje się zaledwie dwie godziny jazdy samochodem od centrum Londynu oraz wysuniętego bardziej na południe portu w Killingholme, z którego bardzo szybko można dotrzeć na przykład do Szkocji. Ważnym celem podróży wielu Polaków jest również Irlandia. Aby do niej dotrzeć, trzeba najpierw dopłynąć promem do Anglii, a następnie przejechać na zachodnie wybrzeże skąd można dotrzeć zarówno do Irlandii, jak i Irlandii Północnej. Przeprawa promowa z Anglii do obu Irlandii zorganizowana jest z kilku portów. Do Belfastu można dopłynąć z Liverpoolu, a do Dublina z Holyhead w Walii.

Prom do Anglii płynie zaskakująco krótko, bo zaledwie pięć i pół godziny. Nie zmienia to jednak faktu, że czas ten można spędzić w przyjemny sposób na pokładzie, korzystając z dostępnych tam sklepów i restauracji. Jeśli rejs odbywa się w nocy, jest on trochę dłuższy, ale jednocześnie można wypocząć w kabinie, która oferuje niezbędne wygody.

 

Bezpieczeństwo płatności online
Płatności kartą płatniczą na naszej stronie są szyfrowane protokołem SSL. Dzięki temu Twoje dane są bezpiecznie przesyłane przez GlobalSign. Kliknij na logo, aby dowiedzieć się więcej.

GlobalSign