Rezerwacja biletów

Promy do Wielkiej Brytanii i Irlandii

Stena Line oferuje wycieczki promem do Anglii, Walii, Szkocji i Irlandii

Efektywne, szybkie i tanie promy zapewniające połączenia między wieloma krajami gwarantuje Państwu Stena Line. Prom do Anglii płynie zaskakująco krótko, bo zaledwie pięć i pół godziny – wykorzystaj ten czas w przyjemny sposób na naszym pokładzie!


Komunikat dla pasażerów

Ruch do Holandii z Wielkiej Brytanii / Linia Hook van Holland - Harwich

Na linii Hook van Holland - Harwich pasażerowie mogą podróżować z Wielkiej Brytanii do Holandii pod warunkiem okazania papierowego dokumentu potwierdzającego negatywny wynik komercyjnego (nie z NHS) testu laboratoryjnego PCR wykonanego najpóźniej 72 godziny przed przybyciem do Holandii. Należy również wypełnić deklarację „Negative Test Declaration Covid-19”. Inne testy i forma elektroniczna dokumentu nie są brane pod uwagę i skutkują odmową wejścia na pokład. Ruch frachtowy odbywa się normalnie w obie strony. Ruch pasażerski z Holandii do Wielkiej Bytanii: wymagany jest test PCR wykonany nie później niż 72h przed przybyciem do portu. Obostrzenie obwiązuje do odwołania. Uwaga: do 21.01.21 dla pasażerów dostępne są tylko rejsy nocne, w rejsach dziennych transportuje się wyłącznie fracht.


Ruch do Republiki Irlandii z Wielkiej Brytanii / Linie Holyhead - Dublin oraz Fishguard - Rosslare

Od 09.01.2021 pasażerowie mogą podróżować z Wielkiej Brytanii do Republiki Irlandii pod warunkiem okazania dokumentu papierowego lub elektronicznego potwierdzającego negatywny wynik testu laboratoryjnego PCR wykonanego najpóźniej 72 godziny przed przybyciem do Republiki Irlandii. Testy sprawdzane są po przybyciu do portu docelowego, brak testu może skutkować wysoką karą. Ruch frachtowy odbywa się normalnie, tak jak pasażerski ruch powrotny z Irlandii do Wielkiej Brytanii. Obostrzenie obwiązuje do odwołania.

 

Ruch do Republiki Irlandii z Francji / Linia Cherbourg-Rosslare

Ruch pasażerski z Francji do Republiki Irlandii odbywa się na podstawie obowiązku posiadania negatywnego wyniku testu na Covid-19 tylko RT-PCR, wykonany najpóźniej na 72h przed przybyciem do portu. Ruch pasażerski z Republiki Irlandii do Francji odbywa się normalnie. Uwaga: aby uniknąć godziny policyjnej we Francji należy mieć własnoręcznie wykonany dokument pokazujący cel wyjazdu.

Promy do UK (Anglii, Walii, Szkocji) i Irlandii

Linie Stena Line to tanie połączenia promowe i rejsy turystyczne do Wielkiej Brytanii i Irlandii. Sprawdź naszą ofertę i kup swoje bilety promowe!  

Promy do Anglii płyną do dwóch portów. Położonego na południowo-zachodnim wybrzeżu Harwich, które znajduje się zaledwie dwie godziny jazdy samochodem od centrum Londynu oraz wysuniętego bardziej na południe portu w Killingholme, z którego bardzo szybko można dotrzeć na przykład do Szkocji. Ważnym celem podróży wielu Polaków jest również Irlandia. Aby do niej dotrzeć, trzeba najpierw dopłynąć promem do Anglii, a następnie przejechać na zachodnie wybrzeże skąd można dotrzeć zarówno do Irlandii, jak i Irlandii Północnej. Przeprawa promowa z Anglii do obu Irlandii zorganizowana jest z kilku portów. Do Belfastu można dopłynąć z Liverpoolu, a do Dublina z Holyhead w Walii.

Prom do Anglii płynie zaskakująco krótko, bo zaledwie pięć i pół godziny. Nie zmienia to jednak faktu, że czas ten można spędzić w przyjemny sposób na pokładzie, korzystając z dostępnych tam sklepów i restauracji. Jeśli rejs odbywa się w nocy, jest on trochę dłuższy, ale jednocześnie można wypocząć w kabinie, która oferuje niezbędne wygody.

 

Bezpieczeństwo płatności online
Płatności kartą płatniczą na naszej stronie są szyfrowane protokołem SSL. Dzięki temu Twoje dane są bezpiecznie przesyłane przez GlobalSign. Kliknij na logo, aby dowiedzieć się więcej.

GlobalSign