Rezerwacja biletów
Już od 189 zł/os.

Wypłynięcie: 17.03

Rejs fanów Depeche Mode

2 edycja rejsu. Wystąpi: Sexy Suicide

Zlot fantów Depeche Mode na środku morza! Spotkaj się z innymi miłośnikami zespołu, odkryj atrakcje specjalnie dla fanów oraz tańcz do muzyki electro pop na żywo - wystąpi Sexy Suicide.


Sexy Suicide
Sexy Suicide

Zespół powstał w Sosnowcu, wiosną 2012 roku, z inicjatywy Bartłomieja Salamona. Po paru miesiącach dołącza Marika Tomczyk, która od tego momentu zostaje oficjalnie wokalistką. W tym czasie zespół zaczyna prace nad debiutanckim materiałem, płyta "Midnight Stories"ukazuje się 1 marca 2013 roku. 24 czerwca 2016 ukazuje się nakładem firmy Fonografika, długo oczekiwany album 'INTRUDER', zbierając pochlebne recenzje w Europie, a także w Stanach.Zespół rozpoczyna trasę koncertową, występując min. na Castle Party 2016 w Bolkowie, Kalisz Ambient Festiwal 2016, Soundrive Festival 2016 w Gdańsku,ale także za granicą min. w UK czy Dublinie.

Dj Marian
Dj Marian

Jego pierwsze spotkanie z twórczością Depeche Mode nastąpiło w 1988 roku krótko po wydaniu albumu Music For The Masses. Utwory takie jak Never Let Me Down Again, Strangelove czy Behind The Wheel pokazały mu kierunek, którym będzie podążał przez kolejne lata. Jako DJ występował na największych zlotach w Polsce min. W Katowicach, Łodzi, Poznaniu i Warszawie. Dwukrotnie, w 2006 r. i 2009 r., miał przyjemność zagrać na After party po koncercie Depeche Mode w Warszawie. W 2003 wraz z przyjaciółmi rozpoczął cykl imprez Exciting Night.

Dj ADHD
Dj aDHd

Współorganizator Exciting Night, czyli kultowych nadmorskich majówek z muzyką Depeche Mode. To także organizator cyklicznych imprez Speak&Spell The Repair Department czy wreszcie rezydent rejsów po Tamizie pod nazwą "S.O.S. London Boat Party", gdzie prezentuje szerokie 30-letnie spektrum muzyczne grupy DM. Grywał na wielu eventach, w tym na tych najważniejszych - po koncercie zespołu w Warszawie czy Łodzi. U nas pokaże swoje unikatowe spojrzenie na muzykę Depeche Mode.

Dj Sonarsson
Dj Sonarsson

DJ z 18-letnim doświadczeniem, grywał w większości klubów w Polsce, w wielu z nich regularnie. Usłyszeć można też go było zagranicą, od Anglii po Brazylię. Jego sety to dynamiczna mikstura muzyki techno, tech-house, electro & house. Obecnie Marcin na dobre osiadł w Trójmieście gdzie usłyszeć go możecie przede wszystkim na imprezach spod szyldu Bułka Paryss'ka, oraz na tematycznych imprezach Depeche Mode - których od lat jest zagorzałym fanem.

Oferta dla czworga!
Zniżka dla czworga 120 zł!

Zbierz troje znajomych i popłyńcie w rejs w kabinie 4-osobowej wewnętrznej a otrzymacie rabat 120 zł na rezerwację!