Rezerwacja biletów
Już od 199 zł/os.

Wypłynięcie: 30.03

Rejs fanów Depeche Mode

Kochasz Dark Synth-pop? Wybierz się na kolejny zlot fantów Depeche Mode na środku morza!

Spotkaj się z innymi miłośnikami zespołu, odkryj atrakcje specjalnie dla fanów oraz zobacz na scenie międzynarodowe gwiazdy - na żywo wystąpi zespół Psyche.


Psyche

Kanadyjski zespół Psyche to jeden z najbardziej znanych przedstawiciel gatunku Dark synth pop. Psyche to legenda syntetycznego brzmienia i pionierzy electro, którzy tworzą muzykę o niezwykłej gotyckiej atmosferze i lirycznym krajobrazie. Zespół koncertuje od połowy lat 80, ciesząc publiczność na kilku kontynentach. Wydali kilkadziesiąt płyt oraz wiele hitów. Jednym z najbardziej znanych jest „Goodbye horses”, który znalazł się na ścieżce dźwiękowej filmu Milczenie Owiec.

Red Storm

RED STORM to projekt powołany do życia przez wokalistkę i kompozytorkę Agnieszkę Leśną. Album "Alert", którym zadebiutował zespól, zapewnił grupie już na starcie spory rozgłos w kraju, jak i poza jego granicami. Produkcją krążka zajął się legendarny producent - John Fryer, mający na swoim koncie produkcją albumów takich gwiazd jak: Depeche Mode, Nine Inch Nails, Him, White Zombie, Paradise Lost czy Cradle Of Filth.
Drugim producentem albumu "Alert" był Ivan Munoz, lider chilijskiego Vigilante znany również z produkcji albumów oraz remixów dla Die Krupps, Hanin Elias (Atari Tanage Riot).

W 2019 roku planowana jest premiera nowego albumu zespołu.

Sprawdź, jak fani bawili się na zeszłorocznej imprezie

Oferta dla czworga!
Zniżka dla czworga 120 zł!

Zbierz troje znajomych i popłyńcie w rejs w kabinie 4-osobowej wewnętrznej a otrzymacie rabat 120 zł na rezerwację!