Rezerwacja biletów
Rejs odwołany

Rejs fanów Depeche Mode

Wystąpią Agressiva 69 i Agnieszka Leśna (Red Storm)

Zlot fantów Depeche Mode na środku morza! Spotkaj się z innymi miłośnikami zespołu, odkryj atrakcje specjalnie dla fanów oraz zobacz na scenie gwiazdy - na żywo wystąpi zespół Agressiva 69 oraz Agnieszka Leśna.


Agressiva69

Agressiva 69 to jeden z pierwszych polskich przedstawicieli rocka industrialnego. Grupa powstała w 1987 i przez ostatnie 30 lat występowała na największych scenach w Polsce i w Europie z takimi gwiazdami jak Prodigy czy Paradise Lost. Zostali wielokrotnie docenieni przez polską branżę muzyczną, a ich płyty były nominowane do nagrody Fryderyka. Grają zarówno ambientowe eksperymenty jak i swoje wersje legend, min Republiki. Ich płyta Republika 69 była wydarzeniem na polskim rynku muzycznym.

Red Storm

RED STORM to projekt powołany do życia przez wokalistkę i kompozytorkę Agnieszkę Leśną. Album "Alert", którym zadebiutował zespól, zapewnił grupie już na starcie spory rozgłos w kraju, jak i poza jego granicami. Produkcją krążka zajął się legendarny producent - John Fryer, mający na swoim koncie produkcją albumów takich gwiazd jak: Depeche Mode, Nine Inch Nails, Him, White Zombie, Paradise Lost czy Cradle Of Filth.
Drugim producentem albumu "Alert" był Ivan Munoz, lider chilijskiego Vigilante znany również z produkcji albumów oraz remixów dla Die Krupps, Hanin Elias (Atari Tanage Riot).

W 2019 roku planowana jest premiera nowego albumu zespołu.

Sprawdź, jak fani bawili się na zeszłorocznej imprezie

Oferta dla czworga!
Zniżka dla czworga 120 zł!

Zbierz troje znajomych i popłyńcie w rejs w kabinie 4-osobowej wewnętrznej a otrzymacie rabat 120 zł na rezerwację!