Rezerwuj teraz
Już od 189 zł/os.

Wypłynięcie: 01.04

Rejs fanów Depeche Mode

Zlot fantów Depeche Mode na środku morza? Tak! Spotkaj się z innymi miłośnikami zespołu, odkryj atrakcje specjalnie dla fanów oraz tańcz do muzyki electro pop na żywo – wystąpi Das Moon.

Miłośnicy muzyki Depeche Mode spotkają się na środku Bałtyku, na wielkim statku Stena Line. Ten zlot to aż 24 godziny imprezy z atrakcjami specjalnie dla fanów oraz z koncertem jednego z czołowych zespołów polskiej sceny electro pop: Das Moon.


Das Moon
DAS MOON

To obecnie czołowy zespół na polskiej scenie electro pop. Charyzmatyczne trio inspiruje się takimi ikonami sceny jak Laibach, Kraftwerk, Einstürzende Neubauten, Depeche Mode i Sonic Youth, ale tworzy swój własny, niepowtarzalny styl. Potężnej dawce syntezatorów towarzyszą nowofalowe brzmienia gitar, surowe instrumenty perkusyjne oraz hipnotyzujący głos i teksty wokalistki Daisy K. Zespół istnieje od 2010 roku, tworzą go 3 różne, silne osobowości, które doskonale się dopełniają: Daisy K., DJ Hiro Szyma oraz Musiol.

Dj Marian
Dj Marian

Jego pierwsze spotkanie z twórczością Depeche Mode nastąpiło w 1988 roku krótko po wydaniu albumu Music For The Masses. Utwory takie jak Never Let Me Down Again, Strangelove czy Behind The Wheel pokazały mu kierunek, którym będzie podążał przez kolejne lata. Jako DJ występował na największych zlotach w Polsce min. W Katowicach, Łodzi, Poznaniu i Warszawie. Dwukrotnie, w 2006 r. i 2009 r., miał przyjemność zagrać na After party po koncercie Depeche Mode w Warszawie. W 2003 wraz z przyjaciółmi rozpoczął cykl imprez Exciting Night.

Dj aDHd
Dj aDHd

Współorganizator Exciting Night, czyli kultowych nadmorskich majówek z muzyką Depeche Mode. To także organizator cyklicznych imprez Speak&Spell The Repair Department czy wreszcie rezydent rejsów po Tamizie pod nazwą "S.O.S. London Boat Party", gdzie prezentuje szerokie 30-letnie spektrum muzyczne grupy DM. Grywał na wielu eventach, w tym na tych najważniejszych - po koncercie zespołu w Warszawie czy Łodzi. U nas pokaże swoje unikatowe spojrzenie na muzykę Depeche Mode.

DJ Sonarsson
Dj Sonarsson

DJ z 18-letnim doświadczeniem, grywał w większości klubów w Polsce, w wielu z nich regularnie. Usłyszeć można też go było zagranicą, od Anglii po Brazylię. Jego sety to dynamiczna mikstura muzyki techno, tech-house, electro & house. Obecnie Marcin na dobre osiadł w Trójmieście gdzie usłyszeć go możecie przede wszystkim na imprezach spod szyldu Bułka Paryss'ka, oraz na tematycznych imprezach Depeche Mode - których od lat jest zagorzałym fanem.

Oferta dla czworga!
Zniżka dla czworga 120 zł!

Zbierz troje znajomych i popłyńcie w rejs w kabinie 4-osobowej wewnętrznej a otrzymacie rabat 120 zł na rezerwację!