Rezerwacja biletów

Hotele w Oslo

Otoczona wzgórzami i górami stolica Norwegii malowniczo położona nad fiordem. Wspaniałe połączenie miejskiego zgiełku i swobodnego dostępu do natury


Hotele w Oslo
Mieszkaj w Oslo!

Oslo ma do zaoferowania mnóstwo atrakcji - wiele muzeów, sklepy, restauracje i nocne lokale - to rozrywki dla prawdziwych miłośników urbanistycznego klimatu. Stolica Norwegii jest jednak różnorodnym miejscem - tu odnajdą się również miłośnicy przyrody, dla których to miasto oferuje wspaniałe lasy, szlaki narciarskie i położony w pobliżu zachwycający fiord. Oslo to miasto pełne uroku, bezpieczne i przyjazne. A co najważniejsze - położone stosunkowo blisko. Pod wieloma względami Oslo zachowało charakter idealnego, XIX-wiecznego miasta.

Atrakcje Oslo
Park Vigelanda
Park Vigelanda

Park Rzeźb Vigelanda to 80-hektarowy Park rzeźb Vigelanda położony w zachodniej części Oslo słynie z 212 rzeźb Gustava Vigelanda. Każdego roku park odweidza ponad milion mieszkańców i turystów. Park jest otwarty przez cały rok.

Skocznia Holmenkollen
Skocznia Holmenkollen

Słynna skocznia narciarska Holmenkollen została odbudowana i ponownie otwarta w marcu 2010 roku a wraz z nią Muzeum Narciarstwa. Zwiedzającym udostępniono również punkt widokowy z panoramą na miasto.