Rezerwacja biletów
Economy od 299!

Samochód + kierowca

Cennik rejsów Gdynia - Karlskrona i rezerwacja biletów promowych

Promy z Gdyni na taryfie Stena Line to wybór dopasowany do Twoich potrzeb!

Niezależnie od tego, którą wybierzesz, im wcześniej dokonasz rezerwacji, tym niższą cenę przejazdu możesz uzyskać.


Economy

Taryfa Economy oferuje najniższą cenę przewozu samochodu i pasażerów.  Obowiązuje opłata za zmiany daty, godziny czy kierunku rejsu. W przypadku anulowania nie zwraca się wartości anulowanego rejsu, ani też wartości usług dodatkowych w tym rejsie (kabina, posiłki itp.).


Taryfa Economy ›

Flexi

Taryfa Flexi to elastyczne warunki rezerwacji i anulowania. Aż do 24h przed planowanym wypłynięciem możesz anulować rejs bez opłat! Później, aż do 2h przed rejsem, opłata wynosi 50% wartości anulowanego rejsu. Bez opłat za zmiany daty, godziny czy kierunku rejsu.


Taryfa Flexi ›

Premium

Taryfa Premium to najwięcej w cenie i najbardziej liberalne warunki rezerwacji. W cenie: śniadanie oraz priorytetowy zjazd z promu. Możesz anulować rejs nawet do 2h przed planowanym wypłynięciem i otrzymasz pełen zwrot. Bez opłat za zmiany daty, godziny czy kierunku rejsu.

Pasażer pieszy

Dla osób podróżujących bez samochodu na linii Gdynia - Karlskrona dostępne są dwa rodzaje biletów: Taryfa Economy oraz Flexi. 

Kabiny

Szczególnie polecamy nową, luksusową część kabinową, z licznymi udogodnieniami – ekspresem do kawy oraz dostępem do room service.

Grupy

Oderwiemy uczestników od codziennej rutyny - damy im morską przygodę oraz pokażemy piękno Skandynawii.