Rezerwacja biletów

Rozkład rejsów

Tu znajdziesz aktualny rozkład rejsów, a także dowiesz się o planowanych zmianach w kursowaniu statków związanych z przeglądami technicznymi w stoczni.

Wybierz linię promową i sprawdź aktualizowane na bieżąco informacje o czasie wypłynięcia i przypłynięcia. Dowiesz się tu o ewentualnych opóźnieniach lub planowych zmianach w rozkładzie rejsów związanych z postojem statków w stoczni.

Z lewej strony znajdziesz plan wyłączeń kursowania statków w związku z ich postojem w stoczni, a także inne informacje dotyczące naszych jednostek.


Rozkład rejsów
  • 2019-03-16 Odejście promu Stena Baltica według rozkładu rejsów o godzinie 18:00 jest odwołane ze względu na złe warunki problemy techniczne. W razie pytań prosimy o kontakt ze Stena Line.

     

    2019-03-16, nasz prom Stena Spirit przypłyniecie wg. rozkładu o godzinie 19:30 do Gdynia jest opóźniony z powodu problemów technicznych. Szacowana nowa godzina przypłynięcia to 22:00
  • Informujemy, że od 07.01.2019 do 06.02.2019 (włącznie) na linii Sassnitz-Trelleborg prom nie kursuje z powodu przerwy technicznej. W tym czasie zachęcamy do skorzystania z linii Rostock-Trelleborg.


Wypłynięcie Przypłynięcie Czas trwania rejsu Trasa

Wypłynięcie Przypłynięcie Czas trwania rejsu Trasa