Jakie rodzaje taryf znajdują się w ofercie?

Oferujemy 3 główne rodzaje taryf: Economy, Flexi, Premium. Można wybrać różne rodzaje kabin na rejs tam i z powrotem.

 

Taryfa Economy

 

Nasza najtańsza taryfa – dobry wybór, jeśli masz już ustalony plan podróży. Warunki taryfy Economy są bardziej restrykcyjne niż w przypadku taryf Flexi i Premium.

 

Jeśli wprowadzisz zmianę w rejsie klasy Economy, musisz uiścić opłatę za zmianę, jak również pokryć wszelkie różnice w taryfie, a w przypadku anulowania rezerwacji nie przysługuje zwrot żadnych kosztów. Opłaty za zmiany dla osób zmotoryzowanych zaczynają się od 160 zł za rejs i od 70 zł za rejs dla pasażerów pieszych.

 

Taryfa Flexi

 

W ramach taryfy Flexi oferujemy atrakcyjną cenę z większą elastycznością na wypadek zmiany planów.

 

Nie ma opłaty za zmianę, jeśli dokonasz jej w rejsie typu Flexi, ale nadal musisz opłacić różnicę w cenie biletu. Jeśli anulujesz rezerwację do 24 godzin przed wypłynięciem, otrzymasz zwrot 100% pomniejszony o niewielką opłatę za anulowanie w wysokości około 12 zł za rezerwację powrotną. Jeśli anulujesz rezerwację do 2 godzin przed wylotem, otrzymasz zwrot 50% – znowu pomniejszony o niewielką opłatę za anulowanie.

 

Taryfa Premium

 

Nasza taryfa Premium oferuje najkorzystniejsze warunki, większą elastyczność oraz inne udogodnienia.

 

Nie ma opłaty za zmianę, jeśli dokonasz jej w rejsie typu Premium, ale nadal musisz opłacić różnicę w cenie biletu. Jeśli anulujesz rezerwację do 2 godzin przed wypłynięciem, otrzymasz zwrot 100% pomniejszony o niewielką opłatę za anulowanie w wysokości około 12 zł za rezerwację powrotną. Istnieją dodatkowe korzyści, które różnią się między sobą w zależności od trasy:

 

Dodatkowe korzyści różnią się w zależności od trasy, w tym dostęp do salonu Stena Plus Lounge na Morzu Irlandzkim i Harwich – Hoek van Holland; bezpłatne śniadanie lub ekspresowe wejście na pokład oraz ekspresowe zejście na ląd to korzyści oferowane na niektórych trasach w ramach oferty Premium.  Szczegółowe informacje o korzyściach taryfy Premium dla preferowanej trasy są podawane w trakcie wyboru rodzaju taryfy podczas rezerwacji.