Jakie rodzaje taryf znajdują się w ofercie?

Oferujemy 3 główne rodzaje taryf: Economy, Flexi, Premium. Można wybrać różne rodzaje taryf na rejs tam i z powrotem.

 

Taryfa Economy

 

Nasza najtańsza taryfa – dobry wybór, jeśli masz już ustalony plan podróży. Warunki taryfy Economy są bardziej restrykcyjne niż w przypadku taryf Flexi i Premium.

 

Jeśli wprowadzisz zmianę w rejsie klasy Economy, musisz uiścić opłatę za zmianę, jak również pokryć wszelkie różnice w taryfie, a w przypadku anulowania rezerwacji nie przysługuje zwrot żadnych kosztów.

 

Taryfa Flexi

 

W ramach taryfy Flexi oferujemy atrakcyjną cenę z większą elastycznością na wypadek zmiany planów.

 

W taryfie Flexi nie obowiązuje opłata za zmianę, ale nadal musisz opłacić różnicę w cenie biletu. Jeśli anulujesz rezerwację do 24 godzin przed wypłynięciem, otrzymasz zwrot 100% pomniejszony o niewielką opłatę za anulowanie każdego z rejsów. Jeśli anulujesz rezerwację do 2 godzin przed wypłynięciem, otrzymasz zwrot 50% także pomniejszony o niewielką opłatę za anulowanie.

 

Taryfa Premium

 

Nasza taryfa Premium oferuje najkorzystniejsze warunki, większą elastyczność oraz inne udogodnienia.

 

W taryfie Premium nie obowiązuje opłata za zmianę, ale nadal musisz opłacić różnicę w cenie biletu. Jeśli anulujesz rezerwację do 2 godzin przed wypłynięciem, otrzymasz zwrot 100% pomniejszony o niewielką opłatę za anulowanie każdego z rejsów.

 

Występują również dodatkowe, zależne od trasy, korzyści. Wszystkie szczegóły taryfy Premium na preferowanej trasie wyświetlają się po wybraniu tego typu taryfy przy rezerwacji.