Czy w ofercie dostępne są specjalne taryfy rezerwacji dla grup?

Podróżowanie do/z Irlandii i Wielkiej Brytanii

Z taryf grupowych można skorzystać, gdy razem podróżuje co najmniej 10 pasażerów. 

 

Organizatorzy wydarzeń:

Jeśli organizujesz wydarzenie i chcesz uzyskać dla jego uczestników zniżkę na prom Stena Line na dowolnej trasie na Morzu Irlandzkim, wyślij e-mail ze szczegółami i swoim numerem telefonu na adres group.travel@stenaline.com, a jeden z naszych pracowników jak najszybciej się z Tobą skontaktuje. Więcej informacji jest dostępnych na stronie podróży grupowych.

 

Grupy z samochodami lub motocyklami:

Jeśli podróżujesz w grupie minimum 5 motocykli lub samochodów na jednej trasie tam i z powrotem, wyślij e-mail na adres group.travel@stenaline.com. Podaj trasę, daty, godziny i numer telefonu, aby jeden z naszych pracowników mógł się z Tobą jak najszybciej skontaktować w sprawie oferty dla grupy. Więcej informacji jest dostępnych na stronie podróży grupowych.

 

Podróżowanie do/z Holandii

Oferujemy taryfy dla grup liczących co najmniej 10 pasażerów. Więcej informacji jest dostępnych na stronie podróży grupowych.

 

Podróżowanie ze Szwecji

Nasze taryfy grupowe obowiązują w przypadku co najmniej 20 pasażerów podróżujących autokarem lub pieszo.

Aby uzyskać więcej informacji, wyślij e-mail na adres business.travel@stenaline.com i podaj trasę, daty, nazwę grupy i dane kontaktowe, a skontaktujemy się z Tobą jak najszybciej. Możesz również porozmawiać z naszym pracownikiem pod numerem + 46 0770 676 700. Więcej informacji jest dostępnych na stronie podróży grupowych.

 

Podróżowanie z Niemiec

Taryfy grupowe obowiązują w przypadku co najmniej 10 pasażerów podróżujących bez pojazdu oraz co najmniej 20 pasażerów podróżujących autokarem. Przewóz autokaru jest darmowy, gdy podróżuje nim grupa licząca co najmniej 20 osób, z wyjątkiem tras Frederikshavn – Göteborg i Grenaa – Halmstad, gdzie obowiązuje opłata za przewóz autobusów. Jeśli podróżuje mniej niż 20 pasażerów, za przewóz autobusu zostanie doliczona opłata jak za przewóz pustego autobusu. Więcej informacji jest dostępnych na stronie podróży grupowych.

 

Podróżowanie z Polski

Grupy liczące co najmniej 20 pasażerów – prosimy o kontakt z naszym zespołem ds. podróży grupowych, który udzieli 25% zniżki na rejs powrotny! Zniżka ta dotyczy wszystkich grup podróżujących autokarem, pieszo lub motocyklami, ale nie obejmuje rejsów rozrywkowych, pakietów wakacyjnych ani kosztów kierowcy autokaru. 

Grupy liczące do 19 pasażerów mogą dokonać rezerwacji bezpośrednio przez stronę internetową. Więcej informacji jest dostępnych na stronie podróży grupowych.

Contact frequently asked question icon

Powiązane pytania