Economy od 299 zł

Samochód + kierowca

Gdynia - Karlskrona


Food City
Na pokładzie

Nigdy nie będziesz się nudził na pokładach naszych statków.

Na początek podróży proponujemy ciepły posiłek lub świeża kanapkę w jednej z naszych restauracji. Następnie zapraszamy do wizyty w naszym sklepie pokładowym, gdzie ceny są nawet o 30% niższe niż na lądzie. Jeśli masz ochotę zrelaksować się po męczącym dniu, dobrym pomysłem będzie odwiedzenie Pure Nordic Spa gdzie szybko zregenerujesz organizm i odzyskasz energię. W nocy spokojny sen zagwarantują wygodne kabiny.

Rozkład rejsów
 • 2016-02-03 Stena Vision with the regular arrival time 19:30 to Gdynia is delayed. New arrival time is estimated to 21:15.

  2016-02-03 Stena Vision with the regular departure time 21:00 to Gdynia is delayed. New departure time is estimated to 22:45.


Wypłynięcie Przypłynięcie Czas trwania Prom
Wypłynięcie Przypłynięcie Czas trwania Prom
 • Poznaj nasze promy!
  Gdynia-Karlskrona
  Stena Spirit

  Wielki statek Stena Spirit oferuje nową jakość podróży morskiej. Ten pływający hotel jest jedną z największych jednostek pływających po Bałtyku.

  Restauracja
  Pure Nordic SPA
  Sklep
  WIFI

  Stena Spirit

  Stena Vision

  Wygodna podróż, dużo rozrywki, SPA z widokiem na pełne morze, taniec do rana i relaks na wielkim pokładzie słonecznym – to będzie niezapomniana morska przygoda!

  Restauracja
  Pure Nordic SPA
  Sklep
  WIFI

  Stena Spirit

  Stena Baltica

  Stena Baltica, to jednostka typu RoPax, przeznaczona głównie do przewozów towarowych, lecz zabierająca też pasażerów i samochody osobowe

  Restauracja
  Sklep

  Stena Spirit