Rezerwacja biletów
Economy od 225

Samochód + kierowca

Ventspils - Nynäshamn

Wyjątkowa linia do aglomeracji Sztokholmu

Stena Line oferuje dogodne połączenie promowe z Ventspils na Łotwie do Nynäshamn, portu niedaleko Sztokholmu. Dlaczego więc nie wziąć samochód i skorzystać z tej opcji podróżowania do domu? Co więcej, bez ograniczeń bagażowych, promem możesz zabrać wszystko co potrzeba bez dodatkowych kosztów!


Komunikat dla pasażerów

Ruch na Łotwę ze Szwecji / Linia Nynashamn - Ventspils

Od 15.01.2021 na linii Nynashamn-Ventspils pasażerowie mogą podróżować ze Szwecji na Łotwę pod warunkiem okazania dokumentu potwierdzającego negatywny wynik testu na Covid-19 wykonanego najpóźniej 72 godziny przed przybyciem na Łotwę. Brak dokumentu skutkuje odmową wejścia na pokład. Ruch frachtowy odbywa się normalnie w obie strony. Ruch pasażerski powrotny z Łotwy do Szwecji również odbywa się normalnie. Powyższe jest skrótem, prosimy sprawdzić szczegóły obostrzenia na stronach rządowych. Obostrzenie obwiązuje do odwołania.

Na pokładzie
Na pokładzie

Jesteś na Łotwie i chciałby dostać się do Szwecji? A może podróżujesz w Europie Północnej? Nasz prom Scottish Viking zabierze Cię z Ventspils do Nyneshamn w ciągu 8,5 godziny! W czasie podróży możesz miło spędzisz czas w restauracji, barze lub podczas gry na automatach. Jeżeli płyniesz w ciągu dnia równie przyjemna będzie wizyta na pokładzie słonecznym. Podczas rejsu nasz personel jest do waszej dyspozycji, by zapewnić wam najwyższy komfort podróży!

Rozkład rejsów


Brak wypłynięć

Wypłynięcie Przypłynięcie Czas trwania Prom

Brak wypłynięć

Wypłynięcie Przypłynięcie Czas trwania Prom