Rezerwuj teraz
Economy od 115

Samochód + kierowca

Sassnitz - Trelleborg

Najszybsza morska droga łącząca Niemcy ze Szwecją

Czas rejsu to tylko cztery godziny i piętnaście minut! Jest to idealne połączenie jeżeli planujesz wyjazd do Szwecji lub Norwegii z Niemiec lub z zachodniej Polski.


Restauracja
Na pokładzie

Usiądź wygodnie i podziwiaj wspaniałe widoki podczas śniadania w naszej restauracji na pokładzie, lub zjedź pyszne kanapki w kawiarni. Chcesz kupić pamiątki z podróży ? Nic prostszego, wszystko znajdziesz w naszym sklepie na pokładzie. Ponadto na promach Sassnitz lub Trelleborg do dyspozycji gości jest sala konferencyjna i kącik zabaw dla dzieci.

Zmiany w rozkładzie rejsów

Z powodów technicznych (pobyt statku w stoczni) rejsy na linii Sassnitz -Trelleborg w dniach 23.01-04.02.2017 są odwołane.

Proponujemy skorzystać z połączenia Rostock - Trelleborg. Przepraszamy za niedogodności. Informacje o zmianach znajdą Państwo w zakładce rozkład rejsów oraz pod numerem telefonu +48 58 660 92 00.

Rozkład rejsów
  • 2018-04-26, nasz prom Stena Vision przypłyniecie wg. rozkładu o godzinie 19:30 do Gdynia jest opóźniony z powodu problemów technicznych. Szacowana nowa godzina przypłynięcia to 20:20.


Wypłynięcie Przypłynięcie Czas trwania Prom
Wypłynięcie Przypłynięcie Czas trwania Prom