Rezerwacja biletów
Economy od 166 

Samochód + kierowca

Rostock - Trelleborg

Z autostrady na prom!

Teraz większa liczba wypłynięć na linii Rostock-Trelleborg!
Nowy rozkład to pięć wypłynięć dziennie poza sezonem i nawet sześć latem, w każdym kierunku. Jest to możliwe dzięki podpisaniu umowy z TT-Line o wzajemnym korzystaniu ze statków.

Oznacza to, że w cenach Stena Line i z biletem Stena Line nasi klienci będą korzystać tak ze statków Stena Line jak i TT-Line, w zależności od wybranego rejsu. Promy wypływają z tego samego portu. Poziom komfortu na wszystkich statkach jest podobny, a czas podróży nie ulegnie zmianie - będzie wynosił 6-7 h podczas rejsów dziennych, a 7-8 h podczas rejsów nocnych.

Bardzo łatwy dojazd autostradą do portu w Rostock`u pozwoli Tobie zaoszczędzić wiele czasu w podróży. Wjeżdżając na pokład promu czeka Cię 6 godzin relaksu. Czas ten możesz poświęcić na dobry obiad w restauracji na pokładzie, zrobić zakupy w dobrych cenach lub odpocząć przed kolejną trasą w kabinie.


Restauracja
Na pokładzie

Podróżując naszymi promami Mecklenburg-Vorpommern lub Skane do Trelleborga, podczas rejsu na pokładzie możesz skorzystać z restauracji bufetowej, w której znajdziesz bardzo bogatą ofertę dań oraz piękny widok na morze. Po pysznym obiedzie zapraszamy do sklepu, gdzie w bardzo dobrych cenach znajdziesz markowe kosmetyki oraz alkohole.
Dla najmłodszych mamy kącik zabaw.

Rozkład rejsów


Brak wypłynięć

Wypłynięcie Przypłynięcie Czas trwania Prom

Brak wypłynięć

Wypłynięcie Przypłynięcie Czas trwania Prom