Rezerwacja biletów
Economy od 296 zł

Samochód + kierowca

Hoek of Holland - Harwich

Połączenie promowe Stena Line między Holandią i Anglią

Linia promowa z Hoek van Holland do Harwich to najdogoniejsze połączenie promowe łączące Holandię i Anglię. Linia obsługiwana jest przez dwa promy: Stena Britannica i Stena Hollandica, dzięki czemu promy kursują dwa razy dziennie. Na pokładzie dostępne są kabiny byś mógł się zrelaksować przed dalszą drogą oraz restaurację, których menu zaspokoi najwybredniejsze podniebienia!

Witamy na pokładzie!


Na pokładzie

Usługi na pokładzie zapewnią Ci rozrywkę podczas przeprawy promowej na trasie Hoek van Holland - Harwich, niezależnie czy podróżujesz w dzień czy w nocy. Promy oferują dwie restauracje, trzy bary, kawiarnie, sklep na pokładzie, kafejkę Internetową, a nawet kino.

Rozkład rejsów
  • 2019-03-16 Odejście promu Stena Baltica według rozkładu rejsów o godzinie 18:00 jest odwołane ze względu na złe warunki problemy techniczne. W razie pytań prosimy o kontakt ze Stena Line.

     

    2019-03-16, nasz prom Stena Spirit przypłyniecie wg. rozkładu o godzinie 19:30 do Gdynia jest opóźniony z powodu problemów technicznych. Szacowana nowa godzina przypłynięcia to 22:00


Brak wypłynięć

Wypłynięcie Przypłynięcie Czas trwania Prom

Brak wypłynięć

Wypłynięcie Przypłynięcie Czas trwania Prom