Zarezerwuj miejsce w naszym Pet Lounge!

Na statkach Stena Superfast kursujących między Belfastem i Cairnryan działa Pet Lounge, specjalny salon dla podróżnych ze zwierzętami domowymi. Salon znajduje się na pokładzie 7. Miejsca można rezerwować z wyprzedzeniem za jedyne 24 EUR za zwierzaka (maksymalnie dwa zwierzęta na rezerwację). W salonie goście mogą bezpłatnie korzystać z zestawu do parzenia kawy i herbaty oraz wody dla zwierząt. W salonie są miejsca siedzące dla 30 pasażerów i miejsce dla 10 zwierząt w transporterach (maksymalna długość 91 cm × wysokość 62 cm × szerokość 56 cm), więc pasażerowie i ich pupile mogą bez stresu podróżować razem w komfortowych warunkach. Dla bezpieczeństwa i wygody pasażerów zwierzęta muszą pozostawać w swoich transporterach przez cały czas rejsu.

 

Nie zapomnij wcześniej zarezerwować miejsca dla swojego zwierzaka! Wszyscy pasażerowie, którzy chcą podróżować ze swoim zwierzakiem w Pet Lounge, muszą zarezerwować miejsce przed podróżą.

 

Czytaj dalej, aby dowiedzieć się więcej o Pet Lounge i naszych zasadach dotyczących podróży ze zwierzętami po Morzu Irlandzkim. Zapraszamy na pokład Ciebie i Twojego zwierzaka.

Często zadawane pytania dotyczące Pet Lounge

Na jedną rezerwację można zabrać do 2 zwierząt. Jeśli podróżujesz z więcej niż 2 zwierzętami, dla dodatkowych zwierząt musisz zarezerwować miejsce w klatkach kennelowych lub pozostawić je w samochodzie. Pasażerowie, którzy podróżują pieszo z więcej niż 2 zwierzętami i zarezerwowali miejsce w salonie dla podróżnych ze zwierzętami, dla dodatkowych zwierząt muszą zarezerwować miejsce w klatkach. W przeciwnym razie nie będą mogli odbyć podróży.

Wstęp do salonu dla podróżnych ze zwierzętami mają tylko psy, koty, króliki, świnki morskie, chomiki i fretki. Na jedną rezerwację można zarezerwować miejsce w salonie dla 2 zwierząt. Wszystkie zwierzęta, niezależnie od wielkości, muszą przez cały czas trwania rejsu pozostawać w swoich transporterach.

Tak. Celem tego salonu jest zapewnienie wydzielonej, zamkniętej i podlegającej wcześniejszej rezerwacji przestrzeni dla osób podróżujących ze zwierzętami domowymi w transporterach. Ze względów bezpieczeństwa, podczas rejsu, zwierzęta muszą pozostawać w bezpiecznych transporterach przez cały czas przebywania w salonie. Salon przeznaczony jest nie tylko dla psów, dlatego wszystkie zwierzęta domowe różnych rodzajów i ras, które mogą w nim przebywać, muszą być bezpiecznie zamknięte w swoich transporterach. Salon jest przestrzenią zamkniętą, środowiskiem nieznanym dla wszystkich zwierząt domowych, dlatego dla wygody i bezpieczeństwa zwierząt i ich właścicieli wszyscy właściciele zwierząt muszą przestrzegać tej zasady.

Maksymalne wymiary transporterów to 91 cm  długości × 62 cm  wysokości × 56 cm szerokości. W trakcie podróży zwierzęta muszą pozostać w transporterach przez cały czas pobytu w salonie.

Tak, wydzieliliśmy specjalne miejsce na pokładzie 7, gdzie można wyprowadzać zwierzęta. Twój pies musi nosić obrożę i być na nierozwijanej smyczy (nie dłuższej niż 1,22 m), a także przez cały czas przebywania w miejscu publicznym musi być pod kontrolą osoby dorosłej. Strefa przeznaczona dla właścicieli zwierząt domowych jest oznakowana i jest to jedyne miejsce na pokładzie, do którego mają wstęp zwierzęta domowe i ich właściciele.

Nie trzeba zakładać kagańca psu, który nie jest agresywny i nigdy nie okazywał agresji w stosunku do ludzi ani zwierząt.  Jeśli Twój pies jest agresywny, musi nosić kaganiec przez cały czas, gdy nie przebywa w transporterze w Pet Lounge, w kabinie dla podróżnych ze zwierzętami lub w klatce kennelowej.

Salon dla podróżnych ze zwierzętami mieści się na Pokładzie 7. promu Stena Superfast. Gdy wejdziesz na pokład, nasz zespół pokładowy skieruje Cię do niego.

Miejsce w salonie dla podróżnych ze zwierzętami domowymi można zarezerwować online lub w naszym Centrum Obsługi Klientów za jedyne 24 EUR za zwierzę. Rezerwacje te cieszą się dużym powodzeniem, dlatego wszystkim klientom radzimy się pośpieszyć. Miejsce w salonie dla podróżnych ze zwierzętami należy zarezerwować z wyprzedzeniem przed podróżą, ponieważ w przypadku braku miejsc w salonie, zwierzaka trzeba pozostawić w samochodzie lub umieścić w klatce kennelowej.

Drzwi do salonu otwiera się, wprowadzając na klawiaturze zamka kod, który mają tylko goście, którzy zarezerwowali w nim miejsce. Kod dostępu dostaniesz podczas odprawy przed rejsem.

Tak, psa można wprowadzić na pokład, jeśli nosi obrożę i jest na nierozwijanej smyczy (o długości do 1,22 m). Przed wejściem do Pet Lounge zwierzaka trzeba umieścić w transporterze.

Ze względów bezpieczeństwa właścicielom nie wolno pozostawiać zwierząt w salonie dla podróżnych ze zwierzętami bez opieki.

Tak, psy asystujące i psy przewodnicy są mile widziane w salonie i we wszystkich miejscach publicznych na pokładach naszych statków.

Psy asystujące nie muszą pozostawać w transporterach w Pet Lounge. Psy asystujące i psy przewodnicy są mile widziane wszędzie na naszych statkach i na czas podróży promami Stena Line nie trzeba ich zamykać w transporterach.

Nie, strefa na pokładzie 8 była tymczasowym rozwiązaniem dla pasażerów podróżujących ze zwierzętami domowymi w transporterach i nie będzie już używana ponieważ otwarty został Pet Lounge.

Nie, salon dla zwierząt jest dostępny tylko na naszych statkach Stena Superfast kursujących między Belfastem a Cairnryan. Na innych naszych statkach pasażerowie ze zwierzętami mogą korzystać ze specjalnych kabin, klatek kennelowych lub pozostawiać zwierzęta w samochodach. Prom Stena Vision na trasie Rosslare – Cherbourg oferuje pasażerom ze zwierzętami wyłącznie specjalne kabiny, na tym statku nie ma klatek kennelowych i nie można pozostawiać zwierząt w pojazdach.

Nie, salon ten przeznaczony jest wyłącznie dla osób podróżujących ze zwierzętami.