Oferta dla rowerzystów

Zacznij podróż promem – kontynuuj rowerem

Poznaj uroki Szwecji z własnego siodełka. Popłyń do Karlskrony z własnym rowerem, a dalej pojedź szlakami ze świetną infrastrukturą dla cyklistów. Ciesz się bliskim kontaktem z naturą, poczuj zapach roślin i morskiej bryzy, zatrzymuj się gdzie zechcesz i na ile zechcesz, aby napawać oczy pięknymi widokami. Szwecja czeka na rowerzystów!

 

Jak dokonać rezerwacji, aby zaoszczędzić:

  • Zacznij od rezerwacji podróży w obie strony z rowerem na trasie Gdynia-Karlskrona.
  • Zaplanuj wypłynięcie z Gdyni dowolnym rejsem od czwartku do soboty, a powrót w ciągu 10 dni od przybycia do Karlskrony.
  • Pamiętaj, aby użyć kodu promocyjnego “ROWER” aby zyskać do 50% zniżki na rejs powrotny z Karlskrony do Gdyni oraz do 50% zniżki na kabiny (tylko na trasie: Karlskrona-Gdynia).
  • Podróż z rowerem odbywa się w taryfie Economy lub Flexi, a transport roweru jest w tym przypadku bezpłatny!
  • Cena zawiera opłatę portową i opłatę ekologiczną, które nie podlegają zniżkom.

 

Zacznij podróż promem – kontynuuj rowerem

Poznaj uroki Szwecji z własnego siodełka. Popłyń do Karlskrony z własnym rowerem, a dalej pojedź szlakami ze świetną infrastrukturą dla cyklistów. Ciesz się bliskim kontaktem z naturą, poczuj zapach roślin i morskiej bryzy, zatrzymuj się...

Przeczytaj więcej Przeczytaj mniej

Warunki

Warunki przewozu Stena Line mają zastosowanie do wszystkich rezerwacji. Zapoznaj się z nimi, aby uzyskać więcej informacji. Warunki przewozu.

Obsługa klienta

Masz pytania lub potrzebujesz pomocy przy rezerwacji? Skontaktuj się z naszym działem obsługi klienta lub znajdź odpowiedź w FAQ – Często zadawanych pytaniach.