Zwiedzaj Skandynawię samochodem

Podróżuj samochodem i odkryj jeszcze więcej!

 

Zwiedzaj Skandynawię samochodem! Jeśli chcesz poznać lepiej Skandynawię, weź samochód na weekend i zwiedź Sztokholm, Kopenhagę, a nawet Oslo! Marzysz o zobaczeniu fiordów lub północy Norwegii? Zarezerwuj więcej czasu i odkryj nowe miejsca! Skandynawia ze swoimi wygodnymi drogami jest idealnym miejscem na samochodową wycieczkę. Znajdziesz tu równe i niemal puste drogi prowadzące przez piękno szwedzkiej i norweskiej przyrody. Podróżując samochodem, możesz zapakować rowery na dach, a do bagażnika wszystkie potrzebne rzeczy. Tylko w ten sposób zwiedzisz piękne zakątki Skandynawii. Wystarczy samochód i wolny weekend, by przeżyć tyle emocji!

 

Prom przewiezie bezpiecznie Twój samochód do Szwecji, a Ty zasmakujesz uroków morskiej przeprawy i przygotujesz się do dalszej podróży. Rejs promem jest wliczony w cenę, a Ty możesz zaplanować wycieczkę, tak jak lubisz. Wybierz jedną bazę wypadową lub każdego dnia zmieniaj miejsce. To Twój wybór.

 

Przed Tobą niezapomniane wrażenia i satysfakcja z odkrywania Skandynawii oraz dalekiego podróżowania.

 

Teraz podróż powrotna z samochodem na promie Stena Line jest znacznie tańsza. Zapakuj potrzebne rzeczy bez ograniczeń – prom przewiezie wszystko. Teraz możesz wypłynąć od czwartku do soboty i zaoszczędzić na wybranych podróżach powrotnych.

 

Podróż z samochodem na promach Stena Line

Promocja dla osób organizujących własną wycieczkę samochodem do Skandynawii. Transport samochodu z pasażerami lub samochodu z przyczepą kempingową na promach Stena Line na trasie Gdynia-Karlskrona. Wypłynięcie z Gdyni od czwartku do soboty. Samodzielna organizacja pobytu, a następnie powrót dowolnym rejsem w ciągu 10 dni w danym roku kalendarzowym – wielka oszczędność na przewozie samochodu z pasażerami lub samochodu z przyczepą kempingową oraz dodatkowe oszczędności na rezerwacji kabiny w podróży powrotnej.

 

Jak zarezerwować tańszą podróż z samochodem?

Znajdź najbardziej odpowiadający Ci termin i rozpocznij rezerwację rejsu powrotnego ze swoim samochodem, pasażerami lub przyczepą kempingową. Zaplanuj wypłynięcie z Gdyni dowolnym rejsem od czwartku do soboty, a rejs powrotny w ciągu 10 dni od przybycia do Karlskrony. W rejsie wyjazdowym możesz skorzystać z dowolnej promocji i dowolnej taryfy. W podróży powrotnej wybierz taryfę Economy lub Flexi oraz cenę regularną. Zaoszczędzisz na opłatach za przewóz samochodu, pasażerów i przyczepy w podróży powrotnej oraz na kabinach!

Podróżuj samochodem i odkryj jeszcze więcej!

 

Zwiedzaj Skandynawię samochodem! Jeśli chcesz poznać lepiej Skandynawię, weź samochód na weekend i zwiedź Sztokholm, Kopenhagę, a nawet Oslo! Marzysz o zobaczeniu fiordów lub północy Norwegii? Zarezerwuj więcej czasu i odkryj nowe miejsca...

Przeczytaj więcej Przeczytaj mniej

Superoszczędności na podróży powrotnej

Samochodem do Skandynawii

Oszczędż do 50% na podróży powrotnej

Superoszczędności na podróży powrotnej

Samochodem do Skandynawii

Obsługa klienta

Masz pytania lub potrzebujesz pomocy przy rezerwacji? Skontaktuj się z naszym działem obsługi klienta lub znajdź odpowiedź w FAQ – Często zadawanych pytaniach.