Czym jest salon Stena Plus Lounge?

Salon Stena Plus Lounge to prywatny salon dostępny dla pasażerów za niewielką opłatą. Udogodnienia obejmują bezpłatne przekąski i napoje, gazety i czasopisma oraz obsługę kelnerską.

 

Dostęp do salonu Stena Plus jest wliczony w taryfę Premium na naszych trasach po Morzu Irlandzkim (z wyjątkiem rejsów Rosslare – Cherbourg) oraz na trasie Harwich – Hoek van Holland. Istnieje również możliwość wykupienia dostępu do salonu Stena Plus przy zakupie taryfy Economy lub Flexi. Salon Stena Plus Lounge jest również dostępny na naszych trasach do Danii.  Ponieważ usługi różnią się na każdej trasie, prosimy o sprawdzenie szczegółów podczas rezerwacji.

 

Uwaga: aby zapewnić relaksującą atmosferę, pasażerowie poniżej 8. roku życia nie mogą przebywać w salonie Stena Plus Lounge na trasach po Morzu Irlandzkim ani na trasie Harwich – Hoek van Holland. Pasażerowie podróżujący na trasie Göteborg-Frederikshavn muszą mieć ukończone 18 lat. Nie można podwyższyć klasy podróży do salonu Stena Plus Lounge na rejsach nocnych na trasie Harwich – Hoek van Holland.Jest on dostępny tylko w przypadku dostępu śniadaniowego w ramach taryfy Premium.