Rezerwacja biletów

Taste na pokładzie Stena Vision

Wyjątkowy szwedzki stół pełen smaków. Szczególnie polecamy kolacyjny bufet all inclusive, z napojami i piwem bez ograniczeń.


Przed Tobą bogato zastawiony szwedzki stół. Rano energetyczne śniadanie, w wybrane dni obfity lunch, a wieczorem – niezwykły bufet kolacyjny Taste all inclusive. Znajdziesz na nim dziesiątki potraw i dodatków, z których skomponujesz kilkudaniową kolację własnego pomysłu i według własnego gustu. Do tego przekąski, desery i napoje, w tym piwo i wino – bez ograniczeń. Witaj w królestwie smaków!

W przypadku małego zainteresowania restauracja Taste może nie zostać otwarta. W takim przypadku osobom, które zarezerwowały tam posiłek, na pokładzie zaproponujemy inny o tej samej wartości.


Uwaga

Na statkach Stena Spirit i Stena Vision w formie bufetu (szwedzki stół) obecnie serwowane jest śniadanie. Pozostałe bufety (lunch i kolacja) będą serwowane tylko okazjonalnie.


Serwis podczas bufetu będzie działać inaczej, bez samoobsługi. Chociaż artykuły żywnościowe będą prezentowane w formie bufetu, są zabezpieczone osłoną i nie będą one dostępne dla gości. Goście będą mogli dokonywać wyborów, ale z linii bufetowej nakładać potrawy na talerze będzie personel.

 

 

Alkohol serwujemy w barach i restauracjach do godziny 23:59.

Kolacje

Ceny od:

dorosły: 84 zł

dziecko: 40 zł