Rezerwacja biletów

Serwis na pokładzie Stena Spirit


Internet onboard

Telefon

 

Brak „roamingu unijnego” na statku
Od czerwca 2017 na obszarze Unii Europejskiej zniesiono opłaty roamingowe. Jednakże ta opcja („roaming unijny”) nie jest dostępna na statkach Stena Line, ponieważ podróż odbywa się przez wody międzynarodowe. O koszcie roamingu decyduje Twój operator komórkowy i od niego należy się dowiadywać o ceny połączeń (np. na www lub poprzez SMS). Aby uniknąć wysokich kosztów pobierania danych, sugerujemy wyłączenie roamingu danych w urządzeniach mobilnych lub przełączenie tych urządzeń w tryb samolotowy zaraz po wyjściu z portu. W zamian proponujemy skorzystanie z bezpłatnego WiFi „Internet@sea”.


Internet

Nawet podczas podróży morskiej możesz być online! Chcesz wysłać maila? Wybierz dostęp bezpłatny. Chcesz surfować po sieci i wrzucać na bieżąco nowe piękne zdjęcia morza na Twój profil w mediach społecznościowych? Wybierz Internet Premium!


Dzięki łączu satelitarnemu, na naszych promach możliwy jest bezprzewodowy dostęp do Internetu. Użytkownicy laptopów, smartfonów i innych urządzeń przystosowanych do WiFi, łącząc się z Internetem zobaczą komunikat, że dostępna jest sieć "Internet@sea" lub „Premium Wi-Fi”. Na pokładzie jest również dostępny płatny roaming międzynarodowy, również do przesyłu danych. Jeżeli nie chcesz ponosić jego wysokich kosztów, przełącz telefon i inne urządzenia w tryb samolotowy.


dostęp bezpłatny

Wystarczy, że połączysz się z siecią Internet@sea i możesz przez 45 minut korzystać z Internetu całkiem za darmo. Przepustowość i szybkość łącza jest ograniczona, ale połączenie umożliwi Ci wysłanie prostego e-maila lub wiadomości tekstowej przez komunikator internetowy (bez przesyłania zdjęć czy wideo).


dostęp premium

Za opłatą możesz cieszyć się dostępem do Internetu na środku morza, tak wygodnym, jak w domu. Połącz się z siecią Premium WiFi, a następnie wybierz jeden z trzech pakietów:
- Surf Small, 4,90 euro. Połączenie na 1 godzinę, limit 200MB, idealne do komunikatorów, e-maila i przeglądania stron internetowych.
- Surf Large, 9,90 euro. Połączenie na 3 godziny. Idealne do komunikatorów, e-maila, przeglądania stron internetowych oraz profili w mediach społecznościowych.
- Surf Streaming, 14,90 euro. Połączenie na 7 godzin. Oprócz przeglądania stron, uaktualniania profili w mediach społecznościowych, czy przesyłania zdjęć i filmów, możliwy jest też streaming - na przykład oglądanie youtube czy filmów na netflix itp.


Hot spoty

Sygnał WiFi jest dostępny w przestrzeniach publicznych, a w przypadku Internetu Premium również w kabinach Premium Class i Panorama Class (dotyczy statków Stena Spirit i Stena Vision).


Bezpieczeństwo

Internet na promie nie ma żadnych zabezpieczeń (firewall, VPN) ani antywirusowych filtrów. Użytkownicy muszą bazować na własnych programach zabezpieczających i włączając się do sieci na promie, robią to na własną odpowiedzialność.

Stena Line Gym Stena Line Gym


Dodaj sobie energii!

Wykorzystaj czas podróży, żeby zrobić dla siebie coś dobrego. Stena Line Gym to siłownia / studio cardio na pokładzie Stena Spirit. Sala znajduje się na samym dziobie statku, tuż obok SPA. Z dużych okien rozciąga się piękny widok na morze! Możesz tu skorzystać z nowoczesnego sprzętu, w tym bieżni, orbitreków, rowerów stacjonarnych czy wioseł. Godzinna wejściówka kosztuje tylko 49 SEK. Dostępne są także pakiety z wejściem do SPA.

Centrum konferencyjne

Centrum Konferencyjne


Konferencje i szkolenia w nowoczesnym centrum konferencyjnym.


Poznajcie Państwo nowy sposób na konferencje i integrację! Na morzu, w wygodnym centrum konferencyjnym rodzą się świetne pomysły, a grupy nic nie rozprasza.


1 sala konferencyjna (dla od 6 do 30 osób) i salę C-View Bar dla grup do 290 osób, wyposażone w sprzęt konferencyjny i nagłośnieniowy.


Wjazdy grupowe:

Planujesz zorganizować ciekawy wyjazd firmowy?

Odwiedź naszą stronę www.wyjazdygrupowe.pl lub zadzwoń pod numer 58 6609224-26.

Pomożemy w doborze najatrakcyjniejszej oferty!