Rezerwacja biletów

Serwis na pokładzie Stena Spirit


Internet onboard

Telefon

 

Brak „roamingu unijnego” na statku
Od czerwca 2017 na obszarze Unii Europejskiej zniesiono opłaty roamingowe. Jednakże ta opcja („roaming unijny”) nie jest dostępna na statkach Stena Line, ponieważ podróż odbywa się przez wody międzynarodowe. O koszcie roamingu decyduje Twój operator komórkowy i od niego należy się dowiadywać o ceny połączeń (np. na www lub poprzez SMS). Aby uniknąć wysokich kosztów pobierania danych, sugerujemy wyłączenie roamingu danych w urządzeniach mobilnych zaraz po wejściu na pokład. W zamian proponujemy skorzystanie z bezpłatnego dostępu do Internetu w ramach Stena Line Guest Wi-Fi.


Internet

Nawet podczas podróży morskiej możesz być online! Wybierz pakiet bezpłatny lub jeden z trzech płatnych pakietów i połącz się z WiFi - na pełnym morzu


Dzięki łączu satelitarnemu, na naszych promach możliwy jest bezprzewodowy dostęp do Internetu. Użytkownicy laptopów, smartfonów i innych urządzeń przystosowanych do WiFi, łącząc się z Internetem zobaczą komunikat, że dostępna jest sieć "Stena Line Guest Wi-Fi”. Na pokładzie jest również dostępny płatny roaming międzynarodowy, również do przesyłu danych. Jeżeli nie chcesz ponosić jego wysokich kosztów, wyłącz opcję „roaming danych” w telefonie i innych urządzeniach (np. tabletach). W niektórych telefonach samo włączenie trybu samolotowego może nie wystarczyć do zablokowania pobierania danych. Podczas podróży morskiej tzw „roaming unijny” jest niedostępny.


Stena Line Guest Wi-Fi

Na statku możesz połączyć się z Internetem za darmo na 20 minut, co umożliwi Ci sprawdzenie poczty czy wysłanie wiadomości. Za opłatą możesz cieszyć się szerszym dostępem do Internetu na środku morza. Połącz się z siecią Stena Line Guest Wi-Fi, a następnie wybierz jeden z trzech pakietów:

- Surf Light, 2,90 euro. Połączenie na 1 godzinę, idealne do komunikatorów, e-maila i przeglądania stron internetowych.
- Surf Large, 4,90 euro. Połączenie na 3 godziny. Idealne do komunikatorów, e-maila, przeglądania stron internetowych oraz profili w mediach społecznościowych.
- Surf One Way, 46 zł. Połączenie na 10 godzin. Przez ten czas możesz korzystać z komunikatorów, przeglądać strony czy aktualizować profil w mediach społecznościowych.
Pakiety Wi-Fi możesz kupić w przedsprzedaży, dodając wybraną opcję podczas rezerwacji na rejs. Podczas odbioru kart pokładowych na terminalu otrzymasz voucher, który należy zamienić na kod dostępu w informacji na statku.


Hot spoty

Sygnał WiFi jest dostępny w przestrzeniach publicznych na statku a na statkach Stena Spirit i Stena Vision również w kabinach Premium Class, Panorama Class i Panorama Suite.


Bezpieczeństwo

Internet na promie nie ma zabezpieczeń (firewall, VPN) ani antywirusowych filtrów. Użytkownicy muszą bazować na własnych programach zabezpieczających i włączając się do sieci na promie, robią to na własną odpowiedzialność.

Centrum konferencyjne

Centrum Konferencyjne


Konferencje i szkolenia w nowoczesnym centrum konferencyjnym.


Poznajcie Państwo nowy sposób na konferencje i integrację! Na morzu, w wygodnym centrum konferencyjnym rodzą się świetne pomysły, a grupy nic nie rozprasza.


1 sala konferencyjna (dla od 6 do 30 osób) i salę C-View Bar dla grup do 290 osób, wyposażone w sprzęt konferencyjny i nagłośnieniowy.


Wyjazdy grupowe:

Planujesz zorganizować ciekawy wyjazd firmowy?

Odwiedź naszą stronę www.wyjazdygrupowe.pl lub zadzwoń pod numer 58 6609224-26.

Pomożemy w doborze najatrakcyjniejszej oferty!