Rezerwacja biletów

Atrakcje dla dzieci na Stena Spirit

Teraz czas na zabawę z całą rodziną!

Wybierz się z dziećmi w rejs wielkim statkiem do Szwecji, wspólnie spędzając czas na zabawie i odkrywaniu nowych miejsc. Pokaż dzieciom wielki statek i pozwól im przeżyć prawdziwą morską przygodę.


Rozrywka


Propozycja atrakcji dostępnych w wybranych termianch
Graj z Rebel.pl
PLANSZÓWKI NA MORZU!

Przygotowaliśmy duży wybór planszówek: od dwuosobowych po rodzinne. Zajrzyj do Strefy Gier i zobacz, jak fajnie jest grać w gry na planszy „bez prądu”.

Rodzinne niedziele - atrakcje
Mały kinoman

Coś dla małych kinomaniaków. Wspólnie będziemy oglądać film na dużym ekranie. Dołącz do swoich ulubionych bajkowych bohaterów i spędź z nimi popołudnie.

Zabawa z Happy'm
Morświn Happy i przyjaciele

Od naszej nowej maskotki morświna Happy i jego pomocników dowiesz się wielu ciekawych rzeczy o życiu morskich zwierząt a potem sprawdzisz się w quizie.

Pokaz LED Image Pois
Pokaz świetlny

Pokazy świetlne, podczas których muzyka jest obrazowana zmieniającymi się kolorami. W trakcie pokazu pojawiają się grafiki i napisy ku uciesze maluchów!

Disco Kids
Disco Kids!

Wieczorem razem z morświnem Happy bawimy się na niepowtarzalnej dyskotece dla najmłodszych, a zaczynamy od animacji tanecznych i nauki układu choreograficznego.

 

Mikołajki na morzu
Specjalne bloki animacyjne

Rozmaite pokazy, warsztaty i gry rozbawią wasze pociechy oraz nauczą wielu nowych i ciekawych rzeczy.  Bloki animacyjne są dostępne w ramach rejsów tematycznych.

Malowanie buzi: artystka
ZMIEŃ SIĘ NIE DO POZNANIA

Malowanie buzi przez utalentowanych animatorów: tylko teraz możesz zostać kotem, misiem, albo motylem, więc koniecznie zrób sobie pamiątkowe zdjęcie!

Dzieci na pokładzie słonecznym z Happy'm
POKŁAD OTWARTY

Poczuj trochę morskiej przygody! Wyjdź na pokład otwarty i zobacz, jak wygląda morze po horyzont, a niedaleko Szwecji możesz podziwiać szkierowe wysepki.

Atrakcje z animatorami są skierowane do dzieci w wieku 4-12 lat. Animacje dostępne są dla dzieci pod opieką osoby dorosłej (rodzica). Opiekunowie (rodzice) odpowiedzialni są za bezpieczeństwo swoich podopiecznych. Program i atrakcje mogą ulec zmianom w zależności od terminu. Nie wszystkie atrakcje są dostępne w każdym terminie, prosimy sprawdzić program rejsu.