Rezerwacja biletów

Bary i restauracje na pokładzie Stena Spirit

Promu M/S Stena Spirit nigdy nie opuścisz głodny lub spragniony. Na pokładzie czeka na Ciebie kilka restauracji serwujących szeroki wachlarz dań oraz zimne piwo w pokładowych barach.


Taste Bufet

Wyjątkowy szwedzki stół pełen smaków. Płacisz raz i jesz ile chcesz! Obfite śniadania, obiady i kolacje. Szczególnie polecamy kolacyjny bufet all inclusive, z napojami, winem i piwem - bez ograniczeń!

Food City

Food City to samoobsługowa restauracja z wyborem dań obiadowych, kanapek i deserów. Swobodna atmosfera, wygodne kanapy. Spróbuj zestawów obiadowych ze schabowym czy pieczonego łososia.

Metropolitan

Restauracja z obsługą kelnerską, z pięknym widokiem na morze. Przyjemna atmosfera i potrawy przygotowane ze składników najwyższej jakości. Polecamy szczególnie 3-daniowe menu szefa kuchni.

C-view bar

Przestronna sala z parkietem, widokiem na morze, obszernym barem, sceną i systemem audio-video. Dyskoteka, koncerty i pokazy filmowe. Bar z bogatym wyborem alkoholi i modnych drinków.

Ristretto

Ristretto Coffee House to bar kawowy z wyborem gorących napojów i ciast. Wnętrze zachęca do rozmów. Każdy znajdzie coś dla siebie: kawa, cappuccino, latte, ciasta, tarty i muffinki. Pyszne!

Riva Bar

Stylowy bar w kształcie klasycznej włoskiej łodzi motorowej Riva oferuje bogaty wybór drinków. Fotele ustawione przy wielkich oknach pozwolą Ci na relaks i delektowanie się widokiem morza.