Rezerwacja biletów

Bary i restauracje na pokładzie Stena Saga

Promu Stena Saga nigdy nie opuścisz głodny lub spragniony. Na pokładzie czeka na Ciebie kilka restauracji serwujących szeroki wachlarz dań oraz zimne piwo w pokładowych barach.


Restauracja Eight
Restauracja Eight

Ciesz się dobrym jedzeniem w swobodnej atmosferze naszej nowej restauracji Eight.

Eight - nasza nowa restauracja na pokładzie Stena Saga

Eight to nasza nowa restauracja, która zastępuje dawną restaurację Metropolitan.
W restauracji Eight serwujemy dania inspirowane kuchnią brasserie i zawsze mamy wiele pyszności w menu. Karta zmienia się sezonowo, ale będziemy mieć też pewne stałe propozycje.
Jeśli trudno Ci się zdecydować na jedno danie, możesz też wybrać pół porcji wybranych potraw.

Śniadanie Premium
Od 1 marca 2019 Restauracja Eight oferuje śniadanie Premium. Tutaj możesz sam zdecydować, w jaki sposób Twoje jajko ma być ugotowane, a także możesz samodzielnie wybrać smakowite dodatki i pyszny sok. Restauracja Eight ma 50 miejsc na śniadanie Premium i są one zarezerwowane dla posiadaczy biletów klasy Captains Class i Premium, które już obejmują śniadanie. Jeśli są jeszcze wolne miejsca, śniadanie Premium można kupić na pokładzie za 249 NOK.

Pamiętaj, aby zarezerwować stolik przy oknie, a Twój dzień zacznie się jeszcze milej!

Menu
Przygotowaliśmy 3-daniowe menu, składające się z przystawki, dania głównego i deseru, które możesz zamówić w przedsprzedaży. Możesz też wybrać to samo menu z pakietem win (kieliszek specjalnie dobranego wina do każdego dania).
Ceny menu: 399 NOK - przy wcześniejszej rezerwacji, NOK 449 NOK - na pokładzie.
Ceny menu z pakietem win: 649 NOK - przy wcześniejszej rezerwacji, 728 NOK - na pokładzie.

Taste Bufférestaurant på Stena Saga
Taste

Restauracja bufetowa

Ciesz się wybornym śniadaniem z rana oraz wspaniałą ucztą skandynawskiego bufetu wieczorem. Kolacja bufetowa dodatkowo zawiera piwa i napoje do posiłku.

C-view showbar på Stena Saga
C-View

C-View Bar jest sercem promu Stena Saga. Znajdziesz tu kasyno, wygodne loże, parkiet do tańczenia oraz rozywkę na żywo prezentowaną za dnia jak i w nocy.

Riva Bar på Stena Saga
Riva Bar

Wejdź na pokład szybkiej łodzi Riva! Stylowy bar w kształcie łodzi oferuje bogaty wybór drinków. Wygodne, nowoczesne fotele pozwolą Ci na relaks.

Forza Bar på Stena Saga
Cafe Saga

Usiądź i odpocznij w Cafe Saga. Podziwiaj piękne morskie krajobrazy popijając wyśmienitą kawę. Możesz tu również zamówić drobne dania jak sałatki i kanapki.