Rezerwacja biletów

Dodatkowe usługi na promie


Późne wymeldowanie z kabiny

Zapewnij sobie więcej komfortu w podróży! Wykup usługę późnego wymeldowania z kabiny. Dzięki temu zyskujesz możliwość pozostania w kabinie aż do dopłynięcia do portu. Bez tej usługi należy opuścić kabinę 1,5 godziny przed dopłynięciem.


Usługa późnego wymeldowania z kabiny oznacza, że w kabinie można pozostać do momentu ogłoszenia dopłynięcia do portu. Usługę można wykupić podczas rezerwacji przez Internet albo w kasach terminalu promowego przed odprawą. Usługę możesz także nabyć w recepcji na pokładzie w trakcie podróży.

Koszt usługi do wynosi 45 zł lub 99 SEK / kabina.


Liczba kabin objętych usługą jest ograniczona.

Miejsce przy oknie w restauracji 

Zarezerwuj najlepsze miejsce w restauracji – przy oknie! Delektuj się posiłkiem z widokiem na morze. Wyobraź to sobie: zachód słońca, tafla morza i rozmowa przy kolacji, z kimś, kogo lubisz. To może być nie tylko pyszny obiad, ale wspaniałe przeżycie!

Teraz możesz zarezerwować miejsca przy stoliku przy oknie w restauracjach Metropolitan oraz Taste, na obiad lub kolację. Na śniadania rezerwacji stolików nie prowadzi się. Rezerwacja jednego miejsca kosztuje tylko 8 zł.

Przekąski i napoje w kabinach

Kieliszek białego wina i wybór serów, w Twojej kabinie, podczas rejsu? Fantastyczny pomysł, prawda? Wystarczy, że przed wyjazdem zarezerwujesz pakiet przekąsek i napojów do kabiny. Wybór znajdziesz podczas rezerwacji kabiny.

Możesz wybierać między aż 11 naszymi propozycjami. Możesz je też łączyć! Proponujemy szampany, prosecco, wina, piwo, czekoladki, orzeszki, sery i napoje bezalkoholowe. Wino możesz zamówić już od 18 zł a deskę serów – od 25 zł.