Rezerwuj teraz

Dodatkowe usługi

Podróżuj jeszcze wygodniej! Już teraz możesz wykupić dodatkowe usługi.


Odroczenie płatności
Odroczenie Płatności - NOWOŚĆ!

Chcesz kupić bilet a chwilowo nie masz możliwości opłacić go w całości? Skorzystaj z usługi dodatkowej „Odroczenie płatności”. Wpłać zaliczkę w wysokości 10% wartości rezerwacji. Pozostałą część możesz dopłacić w ciągu 7 dni. Koszt usługi (poza wartością rezerwacji) to tylko 45 zł. Teraz już żadna okazja nie przejdzie Ci koło nosa!

Usługa „Odroczenie płatności” jest dostępna przy rezerwacji rejsów transportowych z samochodem w taryfach Flexi i Premium oraz rejsów osób pieszych w taryfie Flexi ,a także przy zakupie rejsów rozrywkowych i turystycznych (min. Szwecja w jeden dzień, Weekend na morzu). Taryfa Economy, rejsy turystyczne zawierające nocleg w hotelu oraz wyjazdy grupowe nie są objęte usługą. Opłata za odroczenie płatności w wys. 45 zł jest bezzwrotna, natomiast pozostałe warunki taryf (Flexi i Premium), a także warunki dotyczące rejsów turystycznych pozostają bez zmian. W przypadku anulowania rezerwacji, kwota 10% zaliczki zostanie zwrócona w zależności od terminów i zasad określonych w tych warunkach. Pełnej płatności należy dokonać w ciągu 7 dni od dokonania rezerwacji. Dla rezerwacji dokonanych na mniej niż 7 dni przed podróżą usługa nie jest dostępna.

Odprawa priorytetowa
Usługa SMS

Dzięki Usłudze SMS otrzymasz informację o rezerwacji przez SMS bezpośrednio na Twój telefon komórkowy. To najwygodniejsza forma zapisania ważnych danych o Twoim rejsie, ponieważ telefon masz zawsze przy sobie!


SMS zawiera numer rezerwacji a także szczegóły: dzień/godzinę wyjazdu i powrotu. Opłata za usługę jest jednorazowa, a w jednej cenie otrzymasz nie tylko SMS po dokonaniu rezerwacji, ale też za każdym razem, gdy ją zmienisz. SMS z numerem rezerwacji pozwoli Ci odebrać karty pokładowe.


Jesteśmy pewni, że nie zapomnisz telefonu z numerem rezerwacji, ale nie zapomnij też dowodu tożsamości, który będzie Ci potrzebny do przekroczenia granicy. Pełne potwierdzenie rezerwacji wysłane na Twój e-mail zawiera informacje o wszystkich zakupionych przez Ciebie usługach dodatkowych jak kabiny czy posiłki.

Odprawa priorytetowa
Odprawa priorytetowa

Podróżuj jeszcze wygodniej! Już teraz możesz wykupić usługę odprawy priorytetowej na terminalu w Gdyni i w Karlskronie. Omiń kolejkę i wejdź na pokład jako jeden z pierwszych!


Pierwszeństwo wejścia na pokład jest usługą przeznaczoną dla pasażerów pieszych. Na początku do odprawy zostanie poproszona grupa pasażerów z wykupioną usługą odprawy priorytetowej. Aby skorzystać z usługi, należy ją wykupić dla wszystkich pasażerów podróżujących wspólnie w ramach jednej rezerwacji. Koszt usługi wynosi 15 zł na osobę, na jedną odprawę. Opłatę pobiera się również za dzieci i niemowlęta. Usługę można wykupić podczas dokonywania rezerwacji przez Internet lub w kasie terminalu promowego przed rozpoczęciem odprawy.


Uwaga: Warunkiem skorzystania z usługi jest stawienie się do odprawy nie później niż na 60 minut przed odpłynięciem. Obowiązują zwykłe zasady anulowania i zwrotów właściwe danej taryfie, w której zakupiono bilet (Economy lub Flexi). Usługa odprawy priorytetowej nie gwarantuje wcześniejszej dostępności kabin. Usługa jest limitowana.