Rezerwacja biletów

Dodatkowe usługi

Podróżuj jeszcze wygodniej! Już teraz możesz wykupić dodatkowe usługi.


Odroczenie płatności
Odroczenie Płatności - NOWOŚĆ!

Chcesz kupić bilet a chwilowo nie masz możliwości opłacić go w całości? Skorzystaj z usługi dodatkowej „Odroczenie płatności”. Wpłać zaliczkę w wysokości 10% wartości rezerwacji. Pozostałą część możesz dopłacić w ciągu 7 dni. Koszt usługi (poza wartością rezerwacji) to tylko 45 zł. Teraz już żadna okazja nie przejdzie Ci koło nosa!

Usługa „Odroczenie płatności” jest dostępna przy rezerwacji rejsów transportowych z samochodem w taryfach Flexi i Premium oraz rejsów osób pieszych w taryfie Flexi ,a także przy zakupie rejsów rozrywkowych i turystycznych (min. Szwecja w jeden dzień, Weekend na morzu). Taryfa Economy, rejsy turystyczne zawierające nocleg w hotelu oraz wyjazdy grupowe nie są objęte usługą. Opłata za odroczenie płatności w wys. 45 zł jest bezzwrotna, natomiast pozostałe warunki taryf (Flexi i Premium), a także warunki dotyczące rejsów turystycznych pozostają bez zmian. W przypadku anulowania rezerwacji, kwota 10% zaliczki zostanie zwrócona w zależności od terminów i zasad określonych w tych warunkach. Pełnej płatności należy dokonać w ciągu 7 dni od dokonania rezerwacji. Dla rezerwacji dokonanych na mniej niż 7 dni przed podróżą usługa nie jest dostępna.

Wybierz kabinę dla siebie
Wybierz kabinę NOWOŚĆ

Masz swoją ulubioną kabinę? A może chcesz mieszkać obok swoich znajomych? Teraz to możliwe. Za niewielką opłatą możesz wybrać konkretną kabinę. Cena usługi to zaledwie 22 zł/kabina!

 

Jak wybrać kabinę? To bardzo proste. Podczas rezerwacji kabin kliknij na „wybierz kabinę”. Nie musisz znać jej numeru, ani rozkładu pomieszczeń na pokładzie, ponieważ rozmieszczenie kabin na statku pokazane jest graficznie. Dzięki temu w łatwy sposób wybierzesz kabinę zgodnie z Twoimi preferencjami. Wolisz rufę czy dziób? A może chcesz mieszkać blisko schodów lub wyjścia? Wystarczy, że zaznaczysz kabinę na rysunku. Możesz wybrać dowolny pokład, gdzie znajduje się rezerwowana przez Ciebie klasa kabin. Co więcej, podczas wyboru pokładu otrzymasz informacje, jakie usługi i atrakcje znajdują się w tym miejscu. Możesz też wybrać konkretny numer kabiny – zaznacz kabinę, a zobaczysz jej numer.

Odprawa priorytetowa
Usługa SMS

Dzięki Usłudze SMS otrzymasz informację o rezerwacji przez SMS bezpośrednio na Twój telefon komórkowy. To najwygodniejsza forma zapisania ważnych danych o Twoim rejsie, ponieważ telefon masz zawsze przy sobie!


SMS zawiera numer rezerwacji a także szczegóły: dzień/godzinę wyjazdu i powrotu. Opłata za usługę jest jednorazowa, a w jednej cenie otrzymasz nie tylko SMS po dokonaniu rezerwacji, ale też za każdym razem, gdy ją zmienisz. SMS z numerem rezerwacji pozwoli Ci odebrać karty pokładowe.


Jesteśmy pewni, że nie zapomnisz telefonu z numerem rezerwacji, ale nie zapomnij też dowodu tożsamości, który będzie Ci potrzebny do przekroczenia granicy. Pełne potwierdzenie rezerwacji wysłane na Twój e-mail zawiera informacje o wszystkich zakupionych przez Ciebie usługach dodatkowych jak kabiny czy posiłki.

Odprawa priorytetowa
Odprawa priorytetowa

Podróżuj jeszcze wygodniej! Już teraz możesz wykupić usługę odprawy priorytetowej na terminalu w Gdyni i w Karlskronie. Omiń kolejkę i wejdź na pokład jako jeden z pierwszych!


Pierwszeństwo wejścia na pokład jest usługą przeznaczoną dla pasażerów pieszych. Na początku do odprawy zostanie poproszona grupa pasażerów z wykupioną usługą odprawy priorytetowej. Aby skorzystać z usługi, należy ją wykupić dla wszystkich pasażerów podróżujących wspólnie w ramach jednej rezerwacji. Koszt usługi wynosi 15 zł na osobę, na jedną odprawę. Opłatę pobiera się również za dzieci i niemowlęta. Usługę można wykupić podczas dokonywania rezerwacji przez Internet lub w kasie terminalu promowego przed rozpoczęciem odprawy.


Uwaga: Warunkiem skorzystania z usługi jest stawienie się do odprawy nie później niż na 60 minut przed odpłynięciem. Obowiązują zwykłe zasady anulowania i zwrotów właściwe danej taryfie, w której zakupiono bilet (Economy lub Flexi). Usługa odprawy priorytetowej nie gwarantuje wcześniejszej dostępności kabin. Usługa jest limitowana.