Rezerwacja biletów

Kabiny


4-osobowa Comfort Class
4-osobowa Comfort Class

Nasza podstawowa kategoria oferowanych kabin. Kabina Comfort bez okna dla czterech osób z łazienką z piętrowymi łóżkami. Wyposażenie: 4 łóżka, radio, łazienka, ręczniki.

2-osobowa Comfort Class

Nasza podstawowa kategoria oferowanych kabin. Kabina Comfort bez okna dla dwóch osób z łazienką z łóżkami naprzeciw siebie. Wyposażenie: 2 łóżka, radio, łazienka, ręczniki.

2-osobowa Comfort Class z oknem
2-osobowa Comfort Plus z oknem

Kabina Comfort Plus z oknem dla dwóch osób z łazienką z łóżkami naprzeciw siebie. Wyposażenie: 2 łóżka, TV, radio, łazienka, ręczniki.

2-osobowa Premium Class
4-osobowa Premium Class

Kabina bez okna o podwyższonym standardzie w oddzielonej, zacisznej części pokładu 11, dostępnej tylko za pomocą kart-kluczy. Wyposażenie kabin: 4 łóżka, TV, radio, czajnik, łazienka, ręczniki.

2-osobowa Premium Class
2-osobowa Premium Class

Kabina bez okna o podwyższonym standardzie w oddzielonej, zacisznej części pokładu 11, dostępnej tylko za pomocą kart-kluczy. Wyposażenie kabin: 2 łóżka, TV, radio, czajnik, łazienka, ręczniki.

2-osobowa Premium Class z oknem

Kabina z oknem o podwyższonym standardzie w oddzielonej, zacisznej części pokładu 11, dostępnej tylko za pomocą kart-kluczy. Wyposażenie kabin: 2 łóżka, TV, radio, czajnik, łazienka, ręczniki.

Panorama Class

Kabina o wysokim standardzie, z widokiem na morze. Wyposażenie: podwójne łóżko, rozkładana sofa, stolik, telewizor LCD, szafa, ekspres do kawy, stacja dokująca do iPoda, suszarka do włosów, kosz owoców, łazienka.

Panorama Suite

Przestronny apartament, składający się z pokoju dziennego i sypialni, umiejscowiony na pokładzie 7. Wyposażenie: podwójne łóżko, rozkładana sofa, stolik, 2 telewizory LCD, szafa, biurko, ekspres do kawy, stacja dokująca do iPoda, suszarka do włosów, kosz owoców, łazienka, ręczniki..