Oferta dla członków PZM

Morska przygoda ze Stena Line!

 

Wybierz się w niezwykły rejs i poznaj większy kawałek Skandynawii. Daj się zainspirować bezkresnymi przestrzeniami, unikatowymi zabytkami, pięknem przyrody oraz fascynującą szwedzką kulturą. Wybierz to, co Cię najbardziej interesuje. Wejdź na pokład - nowe wrażenia czekają!

 

Dzień w Szwecji (rejs 36h): od 229 zł na osobę (cena regularna: od 329 zł na osobę, najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni przed ofertą: od 329 zł na osobę)

Wybierz podróż promem z Gdynia do Szwecji i z powrotem z jednym dniem w Karlskronie.

 

Dzień na morzu (rejs 24h): od 144 zł na osobę (cena regularna: od 169 zł na osobę, najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni przed ofertą: od 169 zł na osobę)

Wybierz podróż promem z Polski do Szwecji i z powrotem bez zejścia na ląd.

Morska przygoda ze Stena Line!

 

Wybierz się w niezwykły rejs i poznaj większy kawałek Skandynawii. Daj się zainspirować bezkresnymi przestrzeniami, unikatowymi zabytkami, pięknem przyrody oraz fascynującą szwedzką kulturą. Wybierz to, co Cię najbardziej interesuje. Wejdź na pokład - nowe...

Przeczytaj więcej Przeczytaj mniej

Płyń z nami!

Oferta dla stowarzyszonych w PZM

Od 144 zł na osobę!

Warunki

  • oferta dotyczy osób indywidualnych, nie dotyczy grup;
  • zniżka dotyczy podróży zarezerwowanych do 30 grudnia 2024 r. Obowiązuje na rejsy odbywające się w okresie od 1 stycznia 2024 r. do 31 grudnia 2024 r.
  • liczba miejsc w ofercie partnerskiej jest ograniczona;
  • wszelkie zniżki przyznawane są od cen w taryfie przed naliczeniem opłat portowych i ekologicznych;
  • przy rezerwacji podaj kod oferty specjalnej: PZMKLUB;
  • rezerwacja przez Internet bez opłaty za obsługę;
  • oferta jest przygotowana tylko dla członków PZM.

Warunki przewozu Stena Line mają zastosowanie do wszystkich rezerwacji. Zapoznaj się z nimi, aby uzyskać więcej informacji. Warunki przewozu.

Płyń z nami!

Oferta dla stowarzyszonych w PZM

Od 144 zł na osobę!

Obsługa klienta

Masz pytania lub potrzebujesz pomocy przy rezerwacji? Skontaktuj się z naszym działem obsługi klienta lub znajdź odpowiedź w FAQ – Często zadawanych pytaniach.