Cruiseriders MC Poland oraz Stena Line zaprasza na promocyjne rejsy dla motocyklistów do Skandynawii!

Przeżyj przygodę, poczuj wolność!

 

Tylko Ty, Twój motocykl i Skandynawia - idealne miejsce na motocyklową wyprawę.

 

Przed Tobą równe i prawie puste trasy prowadzące przez piękno szwedzkiej natury. Podróżując motocyklem dotrzesz do najbardziej odległych zakątków Skandynawii. Zachwycisz się różnorodnością krajobrazu. Sprawdzisz moc silnika i własne umiejętności. Przed Tobą równiny, góry, lodowce i szkierowe wybrzeże. Nieważne, czy masz tylko wolny weekend, czy całe dziesięć dni – Szwecja i nieodległa Norwegia dadzą Ci pełną moc wrażeń!

 

Szczegóły oferty:

 

do -50% na rejs powrotny oraz przewóz motocykla gratis!

Aby skorzystać z promocji do -35% taniej na rejs powrotny znajdź najlepiej pasujący termin i rozpocznij rezerwację rejsu z motocyklami i ich kierowcami, w obie strony. Wypłynięcie z Gdyni zaplanuj na dowolny rejs od czwartku do soboty, a rejs powrotny – w ciągu 10 dni od dopłynięcia do Karlskrony w jednym roku kalendarzowym. W rejsie tam możesz skorzystać z taryfy Economy lub Flexi, w rejsie powrotnym wybierz tę samą taryfę, co w rejsie tam oraz cenę regularną. Otrzymasz do 35% rabatu na przewóz pasażerów w rejsie powrotnym oraz przewóz motocykla gratis w obie strony!

 

Dzień w Szwecji (rejs 36h): od 229 zł na osobę (cena regularna: od 329 zł na osobę, najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni przed ofertą: od 179 zł na osobę)

Wybierz podróż promem z Gdynia do Szwecji i z powrotem z jednym dniem w Karlskronie.

 

Dzień na morzu (rejs 24h): od 144 zł na osobę (cena regularna: od 169 zł na osobę, najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni przed ofertą: od 119 zł na osobę)

Wybierz podróż promem z Polski do Szwecji i z powrotem bez zejścia na ląd.

Przeżyj przygodę, poczuj wolność!

 

Tylko Ty, Twój motocykl i Skandynawia - idealne miejsce na motocyklową wyprawę.

 

Przed Tobą równe i prawie puste trasy prowadzące przez piękno szwedzkiej natury. Podróżując motocyklem dotrzesz do najbardziej odległych zakątków Skandynawii. Zachwycisz się...

Przeczytaj więcej Przeczytaj mniej

Płyń z nami!

Oferta dla stowarzyszonych w Cruiseriders MC Poland

Od 144 zł na osobę!

Warunki

  • oferta dotyczy osób indywidualnych, nie dotyczy grup;
  • zniżka dotyczy podróży zarezerwowanych do 30 grudnia 2024 r. Obowiązuje na rejsy odbywające się w okresie od 1 stycznia 2024 r. do 31 grudnia 2024 r.
  • liczba miejsc w ofercie partnerskiej jest ograniczona;
  • wszelkie zniżki przyznawane są od cen w taryfie przed naliczeniem opłat portowych i ekologicznych;
  • przy rezerwacji podaj kod oferty specjalnej: PLCRDS2022;
  • rezerwacja przez Internet bez opłaty za obsługę;
  • oferta jest przygotowana tylko dla członków Cruiseriders MC Poland.

Warunki przewozu Stena Line mają zastosowanie do wszystkich rezerwacji. Zapoznaj się z nimi, aby uzyskać więcej informacji. Warunki przewozu.

Płyń z nami!

Oferta dla stowarzyszonych w Cruiseriders MC Poland

Od 144 zł na osobę!

Obsługa klienta

Masz pytania lub potrzebujesz pomocy przy rezerwacji? Skontaktuj się z naszym działem obsługi klienta lub znajdź odpowiedź w FAQ – Często zadawanych pytaniach.