Rezerwacja biletów

Informacje prasowe

Letnie rejsy ze Stena Line w wyprzedaży już od 76 zł!

Jeśli lato to koniecznie morze! Szczególnie, że teraz nadarza się wyjątkowa okazja. W rejs ze Stena Line możecie wybrać się już od 76 złotych/os. Nie zwlekajcie z rezewacją, bo akurat trwa wyprzedaż.

 

 

Podróż promem to wyjątkowa okazja by podziwiać świat z zupełnie innej perspektywy. Zapomnijcie o pośpiechu i ciasnych przestrzeniach związanych z podróżowaniem samolotem. Wakacje będziecie mogli rozpocząć już w momencie wejścia na prom.

Poczujcie zapach słońca, wiatru i wody podczas Rejsu Wakacyjnego ze Stena Line. W ramach oferty czeka na was rejs przez Bałtyk z noclegiem w kabinie z łazienką i TV, w letniej wyprzedaży już od 76 zł na osobę, czyli nawet 65% taniej. Dodatkowo, w czasie podróży będziecie mogli wypoczywać na pokładzie słonecznym ciesząc się wakacyjną beztroską, słuchać muzyki i podziwiać pojawiające się z oddali szwedzkie, szkierowe wysepki. Dla dzieci przewidziany jest bezpłatny całodniowy program zabaw, podczas którego wasze pociechy będą mogły tańczyć, tworzyć i malować pod okiem doświadczonych animatorów.

Jeżeli przy okazji morskiej przygody chcecie zobaczyć Skandynawię, wybierzcie się w rejs Szwecja w jeden dzień z dwoma noclegami na statku i całym dniem zwiedzania już w Szwecji. Odkrywajcie urokliwą Karlskronę i zwiedzajcie zabytki wpisane na listę światowego dziedzictwa kultury UNESCO. Warto zabrać rower i zobaczyć jeszcze więcej oraz cieszyć się słynnymi szwedzkimi drogami dla jednośladów. W wyprzedaży bilety na tej rejs do kupienia od 189 zł za osobę, a rower w obie strony to tylko 29 zł dopłaty.

Chcecie pojechać dalej? W ramach promocji rejsu Do Szwecji samochodem otrzymacie do 10% zniżki na rejs do Karlskrony. Stamtąd będziecie mogli udać się w podróż w głąb Szwecji albo do Norwegii. Rabat od ceny w taryfie Economy i Flexi obejmuje przewóz samochodu wraz z pasażeramo. Oferta łączy się z promocją 25% na powrót, więc warto zaplanować powrót i wrócić tą samą trasą.

Letnie miesiące to świetna pora na wyprawę promem. Możecie cieszyć się ciepłymi i długimi dniami, zrelaksować się przy kawie i ciastku czy wybrać się w głąb Szwecji. Nie zwlekajcie, bo Letnia Wyprzedaż w Stena Line trwa tylko do 5 lipca!


Dodatkowych informacji przedstawicielom mediów udzielają:
Agnieszka Zembrzycka, rzecznik prasowy Stena Line Polska
tel. kom. 508 002 706, tel. 58 660 92 45
e-mail: agnieszka.zembrzycka@stenaline.com

Agnieszka Nowakowska, Human Signs
tel. kom. 507 086 266
e-mail: a.nowakowska@humansigns.pl

 

 

 

Trochę więcej o Stena Line

Stena Line jest powstałym w 1962 roku szwedzkim koncernem promowym, z siedzibą w Göteborgu. Operuje na 17 trasach łączących 8 krajów, eksploatuje 37 promów wykonujących blisko 25 000 rejsów rocznie. Zatrudnia ponad 4300 pracowników. Przewozy wynoszą rocznie (dane dla roku 2020): 2,2 mln pasażerów, 0,8 mln samochodów osobowych oraz 2 mln jednostek frachtowych (ciężarówki, naczepy itp.). Stena Line jest ważną częścią europejskiej sieci logistycznej i stale rozwija nowe rozwiązania intermodalne, łącząc transport kolejowy, drogowy i morski. Stena Line odgrywa również ważną rolę w turystyce w Europie dzięki szerokiej działalności pasażerskiej.

W Polsce Stena Line jest obecna od ćwierć wieku. Promy z charakterystycznym czerwonym kominem łączą Gdynię z Karlskroną w południowej Szwecji. Co roku tę trasę przemierza kilkaset tysięcy pasażerów, korzystając
z jednego z dwóch bliźniaczych statków o szerokiej ofercie atrakcji dla pasażerów: Stena Vision
i Stena Spirit. Trzeci statek na linii, Stena Nordica, również zabiera pasażerów i samochody osobowe, lecz jest przeznaczony głównie do przewozu ładunków.

Stena Line jest częścią Stena AB Group, należącej do rodziny Olsson. Poza przewozami promowymi, grupa zajmuje się m.in. żeglugą, wydobyciem ropy naftowej, recyklingiem, obrotem nieruchomościami. Obroty całej grupy sięgają 36,5 mld koron szwedzkich rocznie. Stena AB zatrudnia ok. 14 000 pracowników na całym świecie.