Rezerwacja biletów

Hotele w Kopenhadze

Jedno z największych miast Skandynawii, położone malowniczo nad cieśniną Sund, na dwóch wyspach: Zelandia i Amager, a strzeże go słynna na świecie duńska Syrenka.


Hotele w Kopenhadze
Mieszkaj w Kopenhadze!

Kopenhaga jest metropolią liczącą ponad półtora miliona mieszkańców, ale jednocześnie charakteryzuje się kameralnością, której brakuje wielu europejskim miastom.

Atrakcje Kopenhagi
Akwarium
Danmarks Akvarium

Jedno z najbardziej interesujących akwariów w całej Europie. Zobaczyć tu możemy piękną kolekcję ryb tropikalnych a także baseny, w których żyją zabójcze krokodyle i rekiny

Tivoli
Ogrody Tivoli

Znany na całym świecie kompleks rekreacyjny przyozdobiony 400 000 tysiącami kwiatów oraz 110 tysiącami światełek. Organizowane tu są wszelkiego rodzaju zabawy, festyny, jarmarki, koncerty a nawet występy baletowe.

Rodzinna Kopenhaga
Karuzele w parku Tivoli

Jedna z najpopularniejszych atrakcji w Kopenhadze, czyli karuzele w parku Tivoli. Wspaniała atrakcja dla całej rodziny, która na chwile pozwoli oderwać się od zwiedzania zabytkowych zakątków miasta.

Mała Syrenka
Mała Syrenka

Najbardziej znany symbol stolicy, przedstawiający Małą Syrenkę z baśni pod tym samym tytułem Hansa Christiana Andersena.