Rezerwacja biletów

Przedłużamy majówkę!

Majówka za krótka w tym roku?... Nie smuć się, bo u nas majówka trwa całe tygodnie, tak jak powinna!

Wybierz się teraz na majową wyprawę do Skandynawii lub w relaksujący rejs na morze już od 59 zł.

 

Za krótka majówka wcale nie cieszy? Dlatego mamy dla Ciebie dużo propozycji na koniec kwietnia i maj, bo zasługujesz na długi odpoczynek! Sprawdź oferty w promocji, rezerwuj wybrany wyjazd i oderwij się od codzienności. W kwietniu i maju możesz wyjechać w morską rejs już od 59 zł. A może chcesz spędzać czas aktywnie, wędkując, jeżdżąc na rowerze czy na motocyklu czy zwiedzić samochodem większy kawałek Skandynawii? Mamy majówkowe pomysły dla Ciebie! Skorzystaj z dobrej pogody i dobrej ceny. Zapisz się do Extra i uzyskaj najlepsze okazje. Przedłuż majówkę!


We czworo taniej!


Cena dla 1 osoby pod warunkiem wyjazdu 4 osób w kabinie 4-osobowej wew. Comfort Plus. Cena dla uczestników programu lojalnościowego Extra. Cena zawiera opłatę portową oraz opłatę ekologiczną. Opłata portowa oraz opłata ekologiczna nie podlegają rabatom.

Wycieczki z przewodnikiem teraz od 184 zł na osobę!


W czasie majówki trzeba wyjeżdżać! Wykorzystaj wolny czas i zwiedzaj Skandynawię. Najwięcej zobaczysz i najwięcej się dowiesz podczas autokarowej wycieczki z przewodnikiem.

Cena dla 1 osoby pod warunkiem wyjazdu 2 osób w kabinie 2-osobowej wew dla uczestników programu lojalnościowego Extra. Cena zawiera opłatę portową oraz opłatę ekologiczną. Opłata portowa oraz opłata ekologiczna nie podlegają rabatom. Prezentowana najniższa cena od dotyczy wyjazdu Karlskrona.

Wybierz się


Cena zawiera opłatę portową oraz opłatę ekologiczną. Opłata portowa oraz opłata ekologiczna nie podlegają rabatom. Prezentowana cena dotyczy najniższej ceny przewozu 1 osoby z małym samochodem/rowerem/motocyklem/kamperem w dwie strony w okresie promocji 23.04-31.05.