Rezerwacja biletów

Długi weekend sierpniowy

Hurra! Masz kilka dni wolnego! Na długi sierpniowy weekend wyrusz w letni rejs z rodziną i przyjaciółmi.

Zwiedzanie? Rower? Zabawa dla dzieci? Mamy to wszystko. Zmień swój długi weekend w krótkie wakacje!


Długi weekend sierpniowy
Długi weekend sierpniowy

W długi sierpniowy weekend wybierz się w morze i do Szwecji! Czy jesteście rodziną z dziećmi czy grupą przyjaciół, przed Wami morze możliwości! Wybierz się w rejs, który łączy odpoczynek z morską przygodą. Zobacz morze po horyzont i baw się na pokładzie wielkiego statku. A może chcesz też zwiedzać? Sprawdź nasze propozycje!

 

Wybierz Rejs Wakacyjny, a w ciągu dnia i nocy na statku zdążysz skosztować wszystkich atrakcji na statku. Zabierz dzieci – latem mamy dla nich specjalny program animacji! Masz trochę więcej czasu? Odkryj Szwecję w jeden dzień! Wybierz się w rejs z dwoma noclegami na statku i całym dniem na skandynawskim lądzie i poznaj szwedzką Karlskronę – miasto położone na 33 wyspach, którego zabytki zostały wpisane na listę Światowego Dziedzictwa Kultury UNESCO.

 

Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej o Skandynawii, dołącz do autokarowej wycieczki z przewodnikiem. Zwiedzisz Szwecję, a nasi przewodnicy pokażą Ci najciekawsze miejsca. Wolisz aktywnie spędzać czas? Zabierz rower i zwiedzaj na dwóch kołach. Wybierz się na Dzień na rowerze albo zaplanuj kilkudniową wyprawę.

 

Na pokładzie statków Stena Line czekają restauracje, bary i dyskoteka, a nawet SPA z wyborem masaży i zabiegów. Usiądź na pokładzie otwartym, nabierz trochę morskiej opalenizny i ciesz się długim weekendem!

Rejs wakacyjny
Rejs wakacyjny

24-godzinny rejs do Szwecji i z powrotem (bez schodzenia na ląd) z noclegiem na promie w kabinie z łazienką. 

 

Cena od 219 zł/os , zawiera:
• podróż promem do Szwecji i z powrotem;
• nocleg w kabinie 2-osobowej z łazienką;
• rozrywkę na promie;
• animacje dla dzieci (bezpłatnie).

Dostępne: codziennie o 9:00 i 21:00

Szwecja w jeden dzień
Szwecja w 1 dzień

Rejs z dwoma noclegami na promie w kabinie z łazienką, całym dniem w Szwecji.

 

Cena od 399 zł/os, zawiera:
• podróż promem do Szwecji i z powrotem z jednodniowym pobytem w Karlskronie;
• w wybrane dni możliwość zwiedzania z przewodnikiem (odpłatnie);
• możliwość zabrania roweru (odpłatnie);
• 2 noclegi w kabinie 2-osobowej z łazienką;
• rozrywkę na promie;
• ubezpieczenie NW i KL.

Dostępne: codziennie o 21:00
 

Kalmar i Olandia
Kalmar i Olandia

Podczas wycieczki z przewodnikiem poznaj historyczny Kalmar, i jego otoczony wałami nadmorski zamek i odwiedź położone na wyspie centrum miasta, gdzie historia przeplata się ze współczesnością. A potem sam się przekonaj, jak fascynująca jest Olandia, druga co do wielkości wyspa na Bałtyku. Odkryj malowniczą przyrodę wyspy oraz tajemnice zaklęte w grodziskach i kamieniach runicznych z czasów wikingów.

 

Cena od 539 zł/osobę
Dostępne: 16.08

 

Dzień na rowerze
Dzień na rowerze

Z rowerowej perspektywy poznasz Karlskronę – miasto położone na 33 wyspach. Przejedziesz łączącymi je malowniczymi mostami i groblami. W centrum zobaczysz zabytki wpisane na Listę Światowego Dziedzictwa Kultury UNESCO. Dzięki rowerowi dojedziesz też w nieodkryte miejsca i zachwycisz się niezwykłymi krajobrazami szkierowego archipelagu.

 

Cena od 259 zł/osobę
Dostępne: 16.08

 

Szwecja na rowerze
Szwecja na rowerze

Wybierz się na rowerowy spacer, albo na dwutygodniową wyprawę – radość będzie taka sama. 

W Szwecji najłatwiej zdobyć wyższy stopień rowerowego wtajemniczenia. Rajd po szwedzkich trasach to przyjemność dla każdego, bez względu na wiek, kondycję i doświadczenie. Twój codzienny rower jest na pewno dobry! Trasy są świetnie dostosowane do możliwości i umiejętności każdego rowerzysty. 

(rejs powrotny musi nastąpić maksymalnie 14 dni od rejsu wyjazdowego) 

 

Cena od 299 zł/osobę
Dostępne: codziennie