Rezerwacja biletów
Już od 89 zł/dziecko

Wypłynięcie: 06.12 | 07.12

Atrakcje | Mikołajki na morzu

Zapoznaj się z atrakcjami przygotowanymi specjalnie dla Twoich dzieci!


Mikołaj i spółka na morzu

Pomocnicy Mikołaja pomogą dzieciom przygotować się na świąteczni klimat. Szalony kuzyn Lucjan poprowadzi rozgrzewkę - zabawy ruchowe i zabawy przy muzyce. Pani Mikołajowa zaproponuje wesoły tor przeszkód - skoki w workach, wyścigi w nartach oraz slalom między prezentami!

Psikusy Lucjana i Elżbietki

Zaczniemy od podziwiania galerii prezentów, które zrobiły dzieci, a potem czas na psikusy! Poradzisz sobie z bajkowymi zagadkami Elżbietki? To zabawa w skojarzenia! Z szalonym i kreatywnym Lucjanem dzieci będą rysować portret św. Mikołaja.

Spotkanie z Mikołajem

Ho ho ho! Mikołaj jedzie już z dalekiej Północy, aby spotkać się z uczestnikami rejsu mikołajkowego! Rozpoczyna się szalony taniec z Mikołajem oraz z wirującymi, kolorowymi balonami. Na koniec odbędzie się to, co najważniejsze: rozdanie prezentów!

W FABRYCE PREZENTÓW…CZYLI ZRÓB TO SAM

Co można wyczarować z papierowego talerzyka, kamyczków albo słoika? Uwielbiamy wycinać, lepić, dekorować! Z mikołajową kreatywną ekipą dzieci samodzielnie stworzą niesamowite świąteczne prezenty prosto z serca, dla najbliższych.

Disco Kids

Wieczorem razem z morświnem Happy bawimy się na niepowtarzalnej dyskotece dla najmłodszych, pełnej tańca, humoru i wspólnych zabaw. Zaczynamy od animacji tanecznych oraz nauki układu choreograficznego.

Zmień się nie do poznania

Malowanie buzi to to, co tygryski lubią najbardziej! Koniecznie odwiedź naszych animatorów, którzy namalują na Twojej buzi małe dzieło sztuki. Tylko dzisiaj możesz zostać kotem, misiem, albo motylem, więc koniecznie zrób sobie pamiątkowe zdjęcie

Morświn Happy i przyjaciele

Razem z naszą nową maskotką morświnem Happy i jego pomocnikami dowiecie się wielu ciekawych rzeczy o życiu w morzu – faunie i florze, a potem sprawdzicie zdobytą wiedzę w quizie edukacyjnym! Czy morświn to ryba czy ssak?

Mini talent show

Pozwólmy dzieciom odkryć swój talent! Śpiewanie? Żonglerka? A może taniec? Mikołajowa ekipa odnajdzie talent w każdym młodym uczestniku rejsu. Parę prób i będziemy gotowi na koncert, czyli prezentację dziecięcych talentów przed Mikołajem.

Świąteczna bajka

Dla naszych małych kinomaniaków przygotowaliśmy coś specjalnego! Wspólnie będziemy oglądać film na dużym ekranie. C-View Bar to miejsce, które w ciągu chwili zmienia się w kino z prawdziwego zdarzenia. Dołącz do swoich ulubionych bajkowych bohaterów i spędź z nimi popołudnie.

Kids Room

Na pokładzie na najmłodszych czeka przyjazny plac zabaw.

Salon gier
Game Room

Na promie znajdują się automaty do gier, konsole XBOX, symulatory oraz stoły do 'cymbergaja'.