Rezerwacja biletów

Atrakcje | Magiczny weekend w Krainie Czarów

Atrakcje z animatorami są skierowane do dzieci w wieku 4-12 lat.


Kraina czarów
Kraina czarów

Najpierw wykonamy magiczne tiulowe pompony, a potem nauczymy się jak wyczarować zwierzątka z podłużnych balonów! Pomoże w tym Królowa Kier oraz mim.

Kraina czarów
Magiczna fiesta

Zabawa na całego! Mali czarodzieje będą mogli sprawdzić się w różnych konkurencjach, wśród nich: zabawy ruchowe i magiczne, gigantyczne balony, kreatywne klocki Bamp.

Kraina czarów
Strefa zabawy playmobil

Playmobil zaprasza do strefy zabawy czynnej podczas całego dnia. Znajdziecie tam zabawki Playmobil, również tematycznie związane z rejsem, z serii Magiczny Las wróżek oraz Ghost Busters.

Szalony kapelusznik
Występ szalonego kapelusznika

Występ magiczny Szalonego Kapelusznika, pełen interakcji z najmłodszą publicznością będzie trwał prawie 30 min, a dzieci zobaczą magiczne triki i zachwycą się iluzją!

Pokaz LED Image Pois
Pokaz świetlny LED Image Pois

Pokazy świetlne, podczas których muzyka jest obrazowana zmieniającymi się kolorami. W trakcie pokazu pojawiają się grafiki i napisy ku uciesze maluchów!

Disco Kids
Disco Kids!

Wieczorem razem z morświnem Happy bawimy się na niepowtarzalnej dyskotece dla najmłodszych, a zaczynamy od animacji tanecznych i nauki układu choreograficznego.

Rodzinne niedziele - atrakcje
Mały kinoman

Coś dla małych kinomaniaków. Wspólnie będziemy oglądać film na dużym ekranie. Dołącz do swoich ulubionych bajkowych bohaterów i spędź z nimi popołudnie.

Rodzinne niedziele - atrakcje
Zmień się nie do poznania!

Malowanie buzi przez utalentowanych animatorów: tylko teraz możesz zostać kotem, misiem, albo motylem, więc koniecznie zrób sobie pamiątkowe zdjęcie!

Zabawa z Happy'm
Morświn Happy i przyjaciele

Od naszej nowej maskotki morświna Happy i jego pomocników dowiesz się wielu ciekawych rzeczy o życiu morskich zwierząt a potem sprawdzisz się w quizie.

Małpi gaj: dziewczynki na zjeżdżalni
Sala zabaw

Ogromna sala zabaw, gdzie dzieci mogą dać upust nadmiarowi energii! Tak zwany „małpi gaj” to dwupoziomowa konstrukcja z mostami i bezpiecznymi siatkami do wspinaczki oraz materacami.

Plac zabaw
Kids Room

Na pokładzie promu na najmłodszych czeka pokój zabaw. Tutaj dzieci spędzą czas na wspaniałej zabawie lub zobaczą wciągającą kreskówkę, a może spotkają Happy’ego?

Teen Town
Teen Town

Na promie znajdują się automaty do gier, konsole XBOX, symulatory oraz stoły do 'cymbergaja'.