Rezerwacja biletów

Atrakcje | Magiczny weekend w Krainie Czarów

Atrakcje z animatorami są skierowane do dzieci w wieku 4-12 lat.


Kraina czarów
Kraina czarów

Najpierw wykonamy magiczne tiulowe pompony, a potem nauczymy się jak wyczarować zwierzątka z podłużnych balonów! Pomoże w tym Królowa Kier oraz mim.

Kraina czarów
Magiczna fiesta

Zabawa na całego! Mali czarodzieje będą mogli sprawdzić się w różnych konkurencjach, wśród nich: zabawy ruchowe i magiczne, gigantyczne balony, kreatywne klocki Bamp.

Kraina czarów
Strefa zabawy playmobil

Playmobil zaprasza do strefy zabawy czynnej podczas całego dnia. Znajdziecie tam zabawki Playmobil, również tematycznie związane z rejsem, z serii Magiczny Las wróżek oraz Ghost Busters.

Szalony kapelusznik
Występ szalonego kapelusznika

Występ magiczny Szalonego Kapelusznika, pełen interakcji z najmłodszą publicznością będzie trwał prawie 30 min, a dzieci zobaczą magiczne triki i zachwycą się iluzją!

Pokaz LED Image Pois
Pokaz świetlny LED Image Pois

Pokazy świetlne, podczas których muzyka jest obrazowana zmieniającymi się kolorami. W trakcie pokazu pojawiają się grafiki i napisy ku uciesze maluchów!

Disco Kids
Disco Kids!

Wieczorem razem z morświnem Happy bawimy się na niepowtarzalnej dyskotece dla najmłodszych, a zaczynamy od animacji tanecznych i nauki układu choreograficznego.

Rodzinne niedziele - atrakcje
Mały kinoman

Coś dla małych kinomaniaków. Wspólnie będziemy oglądać film na dużym ekranie. Dołącz do swoich ulubionych bajkowych bohaterów i spędź z nimi popołudnie.

Rodzinne niedziele - atrakcje
Zmień się nie do poznania!

Malowanie buzi przez utalentowanych animatorów: tylko teraz możesz zostać kotem, misiem, albo motylem, więc koniecznie zrób sobie pamiątkowe zdjęcie!

Zabawa z Happy'm
Morświn Happy i przyjaciele

Od naszej nowej maskotki morświna Happy i jego pomocników dowiesz się wielu ciekawych rzeczy o życiu morskich zwierząt a potem sprawdzisz się w quizie.

Gry planszowe
Planszówki

Podczas rejsów rodzinnych możesz bezpłatnie wypożyczyć planszówki w recepcji SPA na pokładzie 9. Wspólna gra to świetny sposób na wesołe spędzanie czasu razem!

Małpi gaj: dziewczynki na zjeżdżalni
Sala zabaw

Ogromna sala zabaw, gdzie dzieci mogą dać upust nadmiarowi energii! Tak zwany „małpi gaj” to dwupoziomowa konstrukcja z mostami i bezpiecznymi siatkami do wspinaczki oraz materacami.

Teen Town
Teen Town

Na promie znajdują się automaty do gier, konsole XBOX, symulatory oraz stoły do 'cymbergaja'.

Plac zabaw
Kids Room

Na pokładzie promu na najmłodszych czeka pokój zabaw. Tutaj dzieci spędzą czas na wspaniałej zabawie lub zobaczą wciągającą kreskówkę, a może spotkają Happy’ego?