Rezerwacja biletów

Atrakcje | Szalony Dzień Dziecka z Pippi i Emilem

Atrakcje z animatorami są skierowane do dzieci w wieku 4-12 lat.


Silni jak pippi

Przed Tobą wielkie wyzwania: tor przeszkód z samymi niebezpiecznymi zadaniami, zbieranie złotych monet, balonowy siłacz, skoki na skakankach i nawet chodzenie po linie!

TAJEMNICE KAPITANA POŃCZOCHY

Pippi Pończoszanka będzie snuć opowieści o swoim tacie, dzielnym Kapitanie Pończocha! Gdzie on nie był! Jakie przeżył przygody! Posłuchaj i poznaj jego tajemnice.

LABORATORIUM PIPPI

Pippi jest mądra jak mało kto! Bo chociaż nie przepada za szkołą, to uwielbia szalone eksperymenty. Pippi i jej przyjaciele pokażą nawet dzieciom jak można stworzyć śnieg czy suchy lód.

WILLA ŚMIESZNOTKA

W tej zabawie dzieci będą mogły uwolnić swoją wyobraźnię i stworzyć wyjątkowy dom dla Pippi i jej przyjaciół z książek Astrid Lindgren. Im więcej kolorów, tym lepiej!

KOLOROWE KALEJDOSKOPY

Dzieci przygotują kolorowe tuby wypełnione błyszczącymi płatkami. Kalejdoskop to hipnotyzująca zabawka, szczególnie kiedy jest własnoręcznie zrobiona!

ŁAPACZE SNÓW

Robimy łapacze snów - magiczne i wzbudzające zachwyt będą idealnym dodatkiem do dziecięcej sypialni.

Rodzinne niedziele - atrakcje
METAMORFOZY

Weź przykład z Pippi i zmień się na kolorowo! W kąciku metamorfoz najmłodsi zrobią sobie szalony makijaż, domalują piegi, uplotą warkoczyki i zrobią brokatowy tatuaż.

Disco Kids
Disco Kids!

Wieczorem razem z morświnem Happy bawimy się na niepowtarzalnej dyskotece dla najmłodszych, a zaczynamy od animacji tanecznych i nauki układu choreograficznego.

Rodzinne niedziele - atrakcje
Mały kinoman

Coś dla małych kinomaniaków. Wspólnie będziemy oglądać film na dużym ekranie. Dołącz do swoich ulubionych bajkowych bohaterów i spędź z nimi popołudnie.

Zabawa z Happy'm
Morświn Happy i przyjaciele

Od naszej nowej maskotki morświna Happy i jego pomocników dowiesz się wielu ciekawych rzeczy o życiu morskich zwierząt a potem sprawdzisz się w quizie.

Małpi gaj: dziewczynki na zjeżdżalni
Sala zabaw

Ogromna sala zabaw, gdzie dzieci mogą dać upust nadmiarowi energii! Tak zwany „małpi gaj” to dwupoziomowa konstrukcja z mostami i bezpiecznymi siatkami do wspinaczki oraz materacami.

Teen Town
Teen Town

Na promie znajdują się automaty do gier, konsole XBOX, symulatory oraz stoły do 'cymbergaja'.

Plac zabaw
Kids Room

Na pokładzie promu na najmłodszych czeka pokój zabaw. Tutaj dzieci spędzą czas na wspaniałej zabawie lub zobaczą wciągającą kreskówkę, a może spotkają Happy’ego?