Rezerwacja biletów

Oslo - Frederikshavn

Komfortowa linia promowa z Norwegii

Zaparkuj samochód na statku i pozwól nam zadbać o resztę! Pyszny posiłek na pokładzie z pięknym widokiem na morze, okazje w jednym z dwóch naszych taxfree sklepów i baw się przy muzyce na żywo. A jeśli potrzebujesz naprawdę prawdziwego relaksu, złóż wizytę w naszym słynnym Spa.

Witamy na pokładzie!


Pure Nordic Spa
Na pokładzie

Nigdy się nie znudzisz! Prom Stena Saga posiada obiekty, takie jak restauracje, bary, spa - Pure Nordic, sklepy wolnocłowe, automaty do gier, dyskotekę i występy na żywo.


Podczas wakacji szkolnych Stena Saga zamienia się świat atrakcji dla dzieci, pełen piratów i mnóstwa zabawy dla najmłodszych pasażerów.

Tylko płatności bezgotówkowe na pokładzie

Zwróć uwagę, że na pokładzie Stena Saga przyjmuje się tylko płatności bezgotówkowe. Oznacza to, że za zakupy na pokładzie zapłacisz wyłącznie kartami kredytowymi lub debetowymi z logo Maestro.


Przed odprawą, w Guest Services w terminalu Frederikshavn lub Oslo można zakupić kartę przedpłaconą. Karty przedpłacone są dostępne w nominałach 50, 100 lub 200 NOK. Można je wykorzystać na pokładzie. Karty przedpłacone są jednorazowe. Jeśli karta ta nie zostanie w pełni wykorzystana w jednej transakcji, pozostałe środki na karcie nie mogą zostać zwrócone lub wymienione po podróży.

Rozkład rejsów
  • 2019-03-16 Odejście promu Stena Baltica według rozkładu rejsów o godzinie 18:00 jest odwołane ze względu na złe warunki problemy techniczne. W razie pytań prosimy o kontakt ze Stena Line.

     

    2019-03-16, nasz prom Stena Spirit przypłyniecie wg. rozkładu o godzinie 19:30 do Gdynia jest opóźniony z powodu problemów technicznych. Szacowana nowa godzina przypłynięcia to 22:00
  • Informujemy, że od 07.01.2019 do 06.02.2019 (włącznie) na linii Sassnitz-Trelleborg prom nie kursuje z powodu przerwy technicznej. W tym czasie zachęcamy do skorzystania z linii Rostock-Trelleborg.


Brak wypłynięć

Wypłynięcie Przypłynięcie Czas trwania Prom

Brak wypłynięć

Wypłynięcie Przypłynięcie Czas trwania Prom