Rezerwacja biletów

Ho ho ho! To my, Santa Line!

Zbliżająca się Gwiazdka to magiczny czas także dla nas. Aż do Bożego Narodzenia zmieniamy nazwę na Santa Line!


Santa Line
Santa Line

Już niedługo będziemy świętować Boże Narodzenie. Każdego dnia gwiazdkowy klimat będzie rósł. Chcemy przyczynić się do tej atmosfery i dlatego znowu zmieniamy nazwę na Santa Line.


Bądź z nami aż do 24 grudnia. Zaraz rozsypie się worek prezentów Santa Line! Mamy dla Ciebie promocje na pokładach statków, konkursy czy akcje w mediach społecznościowych na Facebooku, Instagramie, Twitterze czy na YouTube. Na statkach Stena Spirit i Stena Vision możesz nawet spróbować polskich i szwedzkich gwiazdkowych przysmaków! Serwujemy już bufet świąteczny all inclusive, z piwem i winem bez ograniczeń. A od dziś możesz skorzystać ze specjalnych gwiazdkowych ofert wyjazdów:

Na święta do 50% taniej!

Zarezerwuj rejs w ofercie świątecznej a otrzymasz rabat do 50% w taryfie Economy na wybrane wypłynięcia z samochodem do 07.01.2018 z Gdyni do Karlskrony. Spiesz się, ograniczona liczba miejsc.


Kalendarz adwentowy
Aplikacja Gaming Line

Ahoj marynarze! Nasz kapitan potrzebuje Waszej pomocy. Trzeba przegonić natrętne mewy, połączyć bezpiecznie porty i rozładować statek. Pobierz grę i sprawdź się w roli marynarza


Karta podarunkowa

Karta podarunkowa Stena Line do doskonały sposób na prezent. Nie tylko pod choinkę, ale na każdą okazję i.. bez okazji! Podaruj swoim najbliższym radość podróży