Rezerwuj teraz
Już od 249 zł/os.

Wypłynięcie: 29.10

Rejs Nie dla par

10th Celebration

To już 10 edycja Rejsu Nie Dla Par! Poznawaj singli bawiąc się na środku Bałtyku i zwiedzając Szwecję. Zebraliśmy najlepsze pomysły ze wszystkich edycji, aby ten rejs był naprawdę wyjątkowy.


Gra miejska
Gra Miejska

W małych grupach, z nowymi znajomymi weźmiesz udział w grze miejskiej przygotowanej przez portal wydarzeń dla singli StrefaSingla.pl. Kto rozwiąże zagadki i pozna tajemnice Karlskrony, ten dotrze do skrzyni skarbów, gdzie czekać będzie nagroda!

Szybkie randki
Strefa randek

Zabawa, dzięki której przełamiesz nieśmiałość! Co minutę możesz krótko porozmawiać z kolejną osobą by sprawdzić, czy jest między Wami miłosna chemia!

Gry planszowe
Gry Planszowe

Poznaj kogoś przy planszówkach! Animatorzy z Rebel.pl wprowadzą Cię w niesamowity świat gier. Przygotowaliśmy duży wybór planszówek, dla dwóch osób i całych grup. Współpraca i rywalizacja przy planszy pozwoli ci bliżej poznać uczestników rejsu. Zajrzyj do Strefy Gier i zobacz, jak fajnie jest grać w gry bez prądu, i to jeszcze na środku morza!

Sztuka z@kochania
Sztuka z@kochania

Sztuka z@kochania. Randki z sieci, czyli prosta droga do miłości. Spotkanie poprowadzą ekspertki portalu randkowego Sympatia.pl.

Ekspertki opowiedzą m.in:

• jak znaleźć odpowiednią osobę w portalu randkowym i na co zwracać uwagę w trakcie poszukiwań?

• od pierwszej randki do szczęśliwego związku - co zrobić by randka z internetu przerodziła się w głębokie uczucie?

...a także odpowiedzą na Wasze pytania.