Rezerwacja biletów
Już od 159 zł/os.

Wypłynięcie: 02.03

Rejs Nie dla par

Poznawaj nowych ludzi i poznawaj siebie na wyjątkowym rejsie karnawałowym, który jest nie dla par!

Weź udział w balu przebierańców, warsztatach i zabawach integracyjnych w karnawałowej atmosferze na pokładzie wielkiego statku na środku Bałtyku.


Warsztaty


Sylwia Buda
Jak się ubrać, aby się nie przebrać - czyli co mówi o nas nasze ubranie

Wykład i prezentacją ze stylistką Sylwią Budą jak samodzielnie zrobić przegląd szafy, analiza kolorystyczna, typy sylwetek, pierwsze wrażenie. Jak zadbać o wizerunek.

Radomir Piorun - Spotkanie z Pantomimą

Warsztaty mają na celu zapoznanie uczestników z tajemnicą sztuki iluzji pantomimy. Budowanie postaci aktora, - technika pantomimy, - iluzja. Zajęcia kończy mimodram w którym biorą udział uczestnicy, który ukazuje w efekcie końcowym warsztat aktorski (ok 20 min.). Oprócz tego przedstawiony zostanie również mimodram pantomimiczny "Ucieczka od prawdziwej miłości."

Jakie zdjęcia są naprawdę interesujące?

Krótko i zwięźle na temat jak zrobić dobre zdjęcie profilowe. Co jest ważne? Jak ująć to co najistotniejsze. Oprócz wykładu fotograf w swoim Mini Studio na zapleczu w C-view zrobi prywatne sesje foto chętnym uczestnikom.

12 tygodni do całkowitej przemiany

Wykład z pokazem jak przygotować koktajl śniadaniowy. Zasady i korzyści zdrowego odżywiania. Dowiesz się: - jak jeść zdrowo i smacznie - zadbać o fit sylwetkę - poprawić parametry zdrowia - zwiększyć energię i koncentracje - pozbyć się zbędnych kilogramów.

Atrakcje

szybkie randki;

warsztaty:

   - ze stylistką - "Jak się ubrać, żeby się nie przebrać"

   - z psychologiem - "Kim jesteśmy i dlaczego przybieramy maski"

   - z fotografem - "Jakie zdjęcia są naprawdę interesujące"

   - z mimem - "Halo niespodzianka!"

karnawałowy Bal Przebierańców z animacjami;
możliwość zawarcia nowych znajomości!