Rezerwacja biletów
Już od 79 zł/dziecko

Wypłynięcie: od 28.05

Atrakcje | Rodzinne niedziele | Newsletter

Atrakcje z animatorami są skierowane do dzieci w wieku 4-12 lat.


Karaibskie opowieści
Karaibskie opowieści

Najpierw wykonamy pirackie rekwizyty: opaski na oko, szable, ozdoby i biżuterie. Tak przygotowani stworzymy improwizowany spektakl teatralny, w którym każde dziecko będzie miało swoją rolę!

Disco Kids
Disco Kids!

Wieczorem razem z morświnem Happy bawimy się na niepowtarzalnej dyskotece dla najmłodszych, a zaczynamy od animacji tanecznych i nauki układu choreograficznego.

Rodzinne niedziele - atrakcje
Zmień się nie do poznania!

Malowanie buzi przez utalentowanych animatorów: tylko teraz możesz zostać kotem, misiem, albo motylem, więc koniecznie zrób sobie pamiątkowe zdjęcie!

Rodzinne niedziele - atrakcje
Mały kinoman

Coś dla małych kinomaniaków. Wspólnie będziemy oglądać film na dużym ekranie. Dołącz do swoich ulubionych bajkowych bohaterów i spędź z nimi popołudnie.

Piracka żąglerka
Wyspa zabaw niecodziennych

Nauczymy dzieciaki czegoś niezwykłego! Spróbują żonglerki, rozkręcania cyrkowych talerzy czy chodzenia na szczudłach. To ważna nauka, bo te aktywności rozwijają zdolności manualne, balans i motorykę ciała, pobudzają kreatywność, oraz uczą współpracy i cierpliwości.

Pokaz iluzji
Pirackie Czary Mary

Jak zaczarować i zniknąć jakiś przedmiot? Podczas pokazu iluzji dzieci dowiedzą się, jak to zrobić. Naszym najmłodszym pokażemy proste triki, które zrobią wrażenie na rówieśnikach. A może dzięki udziałowi w pokazie odkryją swój talent i zostaną prawdziwymi czarodziejami?

Pokaz LED Image Pois
Pokaz świetlny LED Image Pois

Pokazy świetlne, podczas których muzyka jest obrazowana zmieniającymi się kolorami. W trakcie pokazu pojawiają się grafiki i napisy ku uciesze maluchów!

Zabawy z pirackiego podwórka
Zabawy z pirackiego podwórka

NOWOŚĆ! 

Guma do skakania, kapsle, skakanki i klasy: czy współcześni Mali Piraci to potrafią? Warto poznać podwórkowe gry z pokolenia rodziców naszych najmłodszych gości. Są świetne, ponadczasowe i rozwijają umiejętność współpracy i rywalizacji, a do tego są zwyczajnie fajne!

Rodzinne niedziele - atrakcje
Labirynt zmysłów

NOWOŚĆ! 

Dzieciństwo to poznawanie świata! Mali Piraci będą mieli okazję wejść do niezwykłego labiryntu pełnego różnorodnych elementów wpływających na wszystkie zmysły człowieka: dotyk, słuch, smak i wzrok. To będą nowe, wielowymiarowe wrażenia!

Graj z Rebel.pl
ZAGRAJ W PLANSZÓWKI NA MORZu!

Coś wyjątkowego dla dużych i małych! W specjalnie przygotowanej Strefie Gier zagramy w planszówki, i to na samym środku morza. Animatorzy wprowadzą Cię w niesamowity świat gier. Przygotowaliśmy duży wybór planszówek: od dwuosobowych po rodzinne. Zajrzyj do Strefy Gier i zobacz, jak fajnie jest grać w gry bez prądu, i to jeszcze w podróży!

Małpi gaj
Małpi gaj

Małpi gaj to raj każdego dziecka! Wspinanie, skakanie, zjeżdżanie, basen z kulkami – czego chcieć więcej? Udanej zabawy!
(dostępne do 27.08)

Plac zabaw
Kids Room

Na pokładzie promu na najmłodszych czeka pokój zabaw. Tutaj dzieci spędzą czas na wspaniałej zabawie lub zobaczą wciągającą kreskówkę, a może spotkają Happy’ego?

Teen Town
Teen Town

Na promie znajdują się automaty do gier, konsole XBOX, symulatory oraz stoły do 'cymbergaja'.