Rezerwacja biletów

Atrakcje | Mikołajki na morzu | NL

Zapoznaj się z atrakcjami przygotowanymi specjalnie dla Twoich dzieci!


Żeglarskie harce na wesoło
Świąteczna Kraina Zabawy

Poczuj świąteczny klimat! Na rozgrzewkę mamy wesoły układ taneczny. Zaraz potem sprawdzimy, co najmłodsi wiedzą na temat zwyczajów świątecznych. W nagrodę zapraszamy na pełen śmiechu pokaz przygotowany przez Elfy. Na zakończenie zabawy ruchowe, świątecznie pakowanie prezentów, budowanie gigantycznego łańcucha z balonów i niespodzianki!

Spotkanie z Mikołajem

Ho ho ho! Mikołaj jedzie już z dalekiej Północy, aby spotkać się z uczestnikami rejsu mikołajkowego! Rozpoczyna się szalony taniec z Mikołajem oraz z wirującymi, kolorowymi balonami. Na koniec odbędzie się to, co najważniejsze: rozdanie prezentów!

W FABRYCE PREZENTÓW…CZYLI ZRÓB TO SAM

Co można wyczarować z papierowego talerzyka, kamyczków albo słoika? Uwielbiamy wycinać, lepić, dekorować! Z mikołajową kreatywną ekipą dzieci samodzielnie stworzą niesamowite świąteczne prezenty prosto z serca, dla najbliższych.

Disco Kids

Wieczorem razem z morświnem Happy bawimy się na niepowtarzalnej dyskotece dla najmłodszych, pełnej tańca, humoru i wspólnych zabaw. Zaczynamy od animacji tanecznych oraz nauki układu choreograficznego.

Zabawa Mikołajkowa
Zimowa Olimpiada

Zapraszamy całe rodziny do wspólnej zabawy! W drużynach kilkuosobowych rodzicie i dzieci będą mieli do wykonania różne wesołe konkurencje. Która drużyna wygra? Na zakończenie zabawy dekorowanie gigantycznej choinki i wielka bitwa na śnieżki!

Zmień się nie do poznania

Malowanie buzi to to, co tygryski lubią najbardziej! Koniecznie odwiedź naszych animatorów, którzy namalują na Twojej buzi małe dzieło sztuki. Tylko dzisiaj możesz zostać kotem, misiem, albo motylem, więc koniecznie zrób sobie pamiątkowe zdjęcie

Morświn Happy i przyjaciele

Razem z naszą nową maskotką morświnem Happy i jego pomocnikami dowiecie się wielu ciekawych rzeczy o życiu w morzu – faunie i florze, a potem sprawdzicie zdobytą wiedzę w quizie edukacyjnym! Czy morświn to ryba czy ssak?

Świąteczna bajka

Dla naszych małych kinomaniaków przygotowaliśmy coś specjalnego! Wspólnie będziemy oglądać film na dużym ekranie. C-View Bar to miejsce, które w ciągu chwili zmienia się w kino z prawdziwego zdarzenia. Dołącz do swoich ulubionych bajkowych bohaterów i spędź z nimi popołudnie.

Warsztaty z robienia mydełek
WARSZTATY ROBIENIA MYDEŁEK

NOWOŚĆ 

Unikalne prezenty dla najbliższych? Najlepsze są te, które dzieci wykonają własnoręcznie. Podczas warsztatów w pachnących mydełkach zatopimy koraliki i muszle oraz najpiękniejsze barwy, które dzieci wybiorą same. Warsztaty dodatkowo płatne: 25 zł od osoby.

Pokaz Świetlny LED
Pokaz świetlny LED Image Pois

Pokazy świetlne z programowalnym sprzętem LED IMAGE POIS, które dzięki wbudowanym diodom LED mogą w kontrolowany sposób zmieniać kolory, światłem obrazując muzykę wykorzystaną w pokazie. W trakcie pokazu pojawiają się grafiki i napisy ku uciesze maluchów!

Kids Room

Na pokładzie na najmłodszych czeka przyjazny plac zabaw.

Salon gier
Game Room

Na promie znajdują się automaty do gier, konsole XBOX, symulatory oraz stoły do 'cymbergaja'.