Rezerwacja biletów

Atrakcje | Mikołajki na morzu | NL

Zapoznaj się z atrakcjami przygotowanymi specjalnie dla Twoich dzieci!


Żeglarskie harce na wesoło
Świąteczna Kraina Zabawy

Poczuj świąteczny klimat! Na rozgrzewkę mamy wesoły układ taneczny. Zaraz potem sprawdzimy, co najmłodsi wiedzą na temat zwyczajów świątecznych. W nagrodę zapraszamy na pełen śmiechu pokaz przygotowany przez Elfy. Na zakończenie zabawy ruchowe, świątecznie pakowanie prezentów, budowanie gigantycznego łańcucha z balonów i niespodzianki!

Mikołajki na morzu
Spotkanie z Mikołajem

Ho ho ho! Mikołaj jedzie już z dalekiej Północy, aby spotkać się z uczestnikami rejsu mikołajkowego! Już wpada przez komin, aby powitać się ze wszystkimi dziećmi i zatańczyć razem z nimi wokół choinki. Weź udział w zabawie i zrób zdjęcie z Mikołajem!

Mikołajki na morzu
W fabryce prezentów

Uwielbiamy wycinać, lepić, dekorować wiec zrobimy świąteczny stroik. Wykorzystamy do niego sztuczny śnieg, brokat, gałązki, pierniczki, kolorowe pisaki, piórka oraz torebki. Stworzone przez nas cudeńka będą wyjątkowym prezentem dla najbliższych!

Mikołajki na morzu
Disco Kids

Wieczorem razem z morświnem Happy bawimy się na niepowtarzalnej dyskotece dla najmłodszych, pełnej tańca, humoru i wspólnych zabaw. Zaczynamy od animacji tanecznych oraz nauki układu choreograficznego.

Zabawa Mikołajkowa
Zimowa Olimpiada

Zapraszamy całe rodziny do wspólnej zabawy! W drużynach kilkuosobowych rodzicie i dzieci będą mieli do wykonania różne wesołe konkurencje. Która drużyna wygra? Na zakończenie zabawy dekorowanie gigantycznej choinki i wielka bitwa na śnieżki!

Rodzinne niedziele - atrakcje
Zmień się nie do poznania

Malowanie buzi to to, co małe elfy i śnieżynki lubią najbardziej! Jeśli i Ty masz ochotę na odrobinę fantazyjnego makijażu – odwiedź naszych animatorów, którzy namalują na Twojej buzi małe dzieło sztuki. Tylko na ten dzień zostaniesz kotem, misiem, albo motylem, więc zrób zdjęcie na pamiątkę!

Zabawa z Happy'm
Morświn Happy i przyjaciele

Razem z naszą nową maskotką morświnem Happy i jego pomocnikami dowiecie się wielu ciekawych rzeczy o życiu w morzu – faunie i florze, a potem sprawdzicie zdobytą wiedzę w quizie edukacyjnym! Czy morświn to ryba czy ssak?

Rodzinne niedziele - atrakcje
Świąteczna bajka

Co w święta lubimy robić całą rodziną? Oglądać kinowe przeboje! Dla naszych małych kinomaniaków przygotowaliśmy coś specjalnego – pokaz familijnego filmu gwiazdkowego. Będziemy oglądać film na dużym ekranie w sali C-View Bar, która na ten czas zmieni się w kino z prawdziwego zdarzenia.

Warsztaty z robienia mydełek
WARSZTATY ROBIENIA MYDEŁEK

NOWOŚĆ 

Unikalne prezenty dla najbliższych? Najlepsze są te, które dzieci wykonają własnoręcznie. Podczas warsztatów w pachnących mydełkach zatopimy koraliki i muszle oraz najpiękniejsze barwy, które dzieci wybiorą same. Warsztaty dodatkowo płatne: 25 zł od osoby.

Pokaz Świetlny LED
Pokaz świetlny LED Image Pois

Pokazy świetlne z programowalnym sprzętem LED IMAGE POIS, które dzięki wbudowanym diodom LED mogą w kontrolowany sposób zmieniać kolory, światłem obrazując muzykę wykorzystaną w pokazie. W trakcie pokazu pojawiają się grafiki i napisy ku uciesze maluchów!

Kids Room

Na pokładzie na najmłodszych czeka przyjazny plac zabaw.

Salon gier
Game Room

Na promie znajdują się automaty do gier, konsole XBOX, symulatory oraz stoły do 'cymbergaja'.