Rezerwacja biletów

Atrakcje | Ferie na statku

Atrakcje z animatorami są skierowane do dzieci w wieku 6-12 lat.


Poznajmy się!
Poznajmy się!

Animatorzy postarają się, aby dzieci (i rodzice!) zapoznali się ze sobą. Dzięki temu nasz bal będzie jeszcze weselszy! W programie zabawy integracyjne, w tym tańce min. belgijka, zabawy familijne, angażujące do wspólnej zabawy całe rodziny. Dorośli - przygotujcie się na zabawne sytuacje sprawdzające czy macie sprawność i dystans do siebie!

Karnawałowa podróż
Karnawałowa podróż

Podczas naszej karnawałowej podróży po świecie poznamy popularne tańce i zabawy z różnych zakątków globu. Poznamy, zatańczymy i nauczymy się kroków tańców i z tropikalnych wysp, i z Europy. A wszystko po to, by jeszcze lepiej zatańczyć podczas konkursu na koniec warsztatów.

Balonowy szał
Balonowy szał

Jest karnawał, więc muszą być też kolorowe balony! Mamy wiele radosnych pomysłów – tyle rzeczy można zrobić z balonów! Przygotujcie się na taniec z balonem, balonową bitwę czy dmuchanie baloników na czas.

Klaun z dziećmi
Warsztaty cyrkowe

Teraz potrzeba koncentracji! Przed dziećmi nauka żonglowania, wirujące talerze, diabolo, niskie szczudła. Te aktywności pobudzają wyobraźnię dzieci, uczą współpracy. Niespodzianką będzie występ akrobatyczno-taneczny.

Rodzinne niedziele - atrakcje
Mały kinoman

Coś dla małych kinomaniaków. Wspólnie będziemy oglądać film na dużym ekranie. Dołącz do swoich ulubionych bajkowych bohaterów i spędź z nimi popołudnie.

Plac zabaw
Kids Room

Na pokładzie promu na najmłodszych czeka pokój zabaw. Tutaj dzieci spędzą czas na wspaniałej zabawie lub zobaczą wciągającą kreskówkę, a może spotkają Happy’ego?

Teen Town
Teen Town

Na promie znajdują się automaty do gier, konsole XBOX, symulatory oraz stoły do 'cymbergaja'.